home Móda a styl Jaký kabát vybrat na zimu?

Jaký kabát vybrat na zimu?

Kabáty za sebou mají opravdu dlouhou historii, vždyť první byl nalezen už na pět tisíc let starém zmrzlém lovci Ötzim. Obecně je kabát svrchní část oblečení, která má horní část těla udržet v teple a ochránit ji před zimou. Tak tomu bylo, ovšem nyní už dámské kabáty neslouží jenom jako oblečení do chladného počasí, lze v něm nadělat doopravdy velkou parádu.

Dámské kabáty mohou mít zajímavý střih, výraznou barvu, okázalé detaily, mohou být různé dlouhé, apod. Na výběr je v dnešní době opravdu z pestré palety dámských kabátů, které, ačkoliv plní svůj původní úděl ochranného oblečení, zároveň slouží jako módní kousek. Při výběru kabátu se tedy nenechte zahnat k ramínkům s klasickými černými a šedivými kabáty, které sice budou ladit k většině outfitů, ale budete v nich doslova jako šedá myš. Vyjděte z řady a nebojte se dát o sobě vědět, skvělým způsobem, jak to učinit je, koupit si červený kabát.

Červená jako Červená karkulka

Červená barva představuje životní sílu, vášeň, aktivitu a samozřejmě také sexualitu. Pro muže je žena v červené barvě doslova magnetem, který upoutává jejich pozornost. Zatímco dříve měli muži větší představivost a stačil jim ženský ruměnec nebo červené rty, dnes potřebují mnohem více pobídnout, pro což je skvělým způsobem kabát. Dámský kabát v červené barvě zvládne hrát hned několik různých rolí podle vašich potřeb. Je to takový víceúčelový produkt. Nejenom, že vás ochrání před deštěm, větrem a chladem, ale také připoutá pozornost všech mužů ve vašem okolí.

Červené kabáty lze pořídit v mnoha různých střizích, přičemž nejslušivější jsou délky maximálně po kolena. Kabáty až ke kotníkům jednak sluší pouze ženám s postavou chilli papričky, jednak byste poté byla celá červená a to by zase bylo příliš. Červený kabát je slušivý také s kožešinovými lemy, především v černé barvě.

Červené dámské zimní kabáty jsou opravdu výrazné, důležité tedy je, aby žena, která jej bude nosit, měla sebevědomí a nosila jej s grácií.

 

Spread the love
  • 1.3K
  •