home Doplňky, Móda a styl Zaostřeno na boty: které kousky zkrátka musíte mít?

Zaostřeno na boty: které kousky zkrátka musíte mít?

Ženy a boty – to je dvojice, která má hloubku. Jen málokterá žena jim dokáže odolat a většina z vás by se měla dobrovolně přiznat, že jejich botník doslova praská ve švech. I přesto, že mnohé ženy mají nespočet párů bot, ve skutečnosti jim chybí ty základní. Věřte nebo ne, ale i dámská sbírka bot má svůj žebříček. A pokud jej neznáte – vaše chyba. Pojďme si v dnešním článku říci, jaké boty prostě musíte mít!

Lodičky

Tak to je klasika, nad kterou se většina z vás určitě ani nepozastaví. Lodičky v havraním odstínu zkrátka musí být v botníku každé ženy, přes to nejede vlak. Lodičky jsou doménou žen, dělají jejich nohy krásnější a chůzi lákavější. Kromě toho jsou skvěle univerzální a dají se nosit prakticky kamkoli a k čemukoli. Najdete-li navíc pohodlný model, budete je chtít nosit pořád!

 

Baleríny

Spousta žen je označuje za nejpohodlnější botičky vůbec. A rozhodně vědí, o čem mluví! Baleríny jsou v současné době hitem a nosí je snad každý. Nejenže jsou maximálně pohodlné a o jejich nošení tak kolikrát ani nevíte, ale zároveň jsou k dostání v takové paletě motivů a barev, že je unosíte ke všemu, co máte ve své šatní skříni. A že se dají nosit kamkoli, to vám snad ani nemusíme říkat.

Tenisky

Mít v zásobě super kecky rozhodně není na škodu. A hned vám řekneme proč. Nemusí se jednat přímo o sportovní obuv, postačí jakékoli pohodlné tenisky, které si budete moci obout ve chvílích, kdy si budete chtít vyjít na procházku, pojedete na výlet nebo si na zahradní párty u přátel obléknete ležérní sportovní model.

Sandály

Na našem seznamu nepostradatelné obuvi rozhodně nesmí chybět sandálky, které se rovněž mohou pyšnit tím, že jsou skvělé, univerzální o komfortní. Je jedno, jestli budete chodit na sandálkách na podpatku nebo bez, určitě se bez nich neobejdete. Nosit se totiž dají ke všemu – rozumí si s šaty, sukní, džíny i kraťasy!

 

 

 

 

Spread the love
  • 1.3K
  •