home Móda a styl, Tipy, Vztahy a rodina 4 skvělé tipy, jak si zase užívat milování s partnerem

4 skvělé tipy, jak si zase užívat milování s partnerem

Trápí vás, že se pozvolna vytrácí sexuální energie, které jste ještě relativně nedávno měla na rozdávání? Pokud váš milostný život není tak žhavý jako na začátku vztahu, nebuďte z toho rozhozená. Je to naprosto normální jev. Což samozřejmě neznamená, že byste měla partnera vyměnit – naopak se snažte o nápravu. Třeba zafunguje některý z následujících tipů.

1. Zahrajte si na někoho jiného

Chcete prožít nezávazný sex s cizincem? A navíc máte pocit, že by váš milovaný také neodmítl vášnivou noc s jinou ženou? Pak se můžete domluvit na volném vztahu, který… téměř nikdy nefunguje. Mnohem lepší bude, když se vžijete do fantazijních rolí a zahrajete si na někoho jiného. Kreativita nemá hranice a je jen na vás, zda si pro tyto hrátky pořídíte i paruku a obleček.

2. Milovat se můžete i mimo ložnici

Možná je příčinou vaší sexuální stagnace stereotyp v ložnici. Ostatně byste nebyla sama – stále více lidí vyhledává jiná místa, a to i mimo soukromí domova. Můžete to zkusit na zahradě, na skrytém místě v parku či kdekoliv jinde. Jen si dejte pozor, aby vás nikdo neviděl. Anebo naopak toužíte po odhalení?

3. Smyslné prádlo a „hračky“

Někdy stačí docela málo. Jak je to již dlouho, co jste si na sebe vzala luxusní krajkové spodní prádlo? To vašeho partnera spolehlivě nažhaví. A když mu nabídnete hraní s erotickými pomůckami, ani si na nudu nevzpomenete.

4. Začněte v nevhodnou dobu

Mít sex jen v době, kdy to oba předpokládáte? Jděte na to jinak a začněte s předehrou již ve chvíli, kdy milování nelze realizovat. Zašeptejte mu něco smyslného ve frontě u pokladny, ve správnou chvíli ho nečekaně vášnivě polibte, a když to půjde, dopřejte mu pohled na své nové dámské spodní prádlo. Jakmile překročíte práh bytu, zamíříte rovnou do postele (pokud to do té doby vydržíte).

Spread the love
  • 5