home Móda a styl 5 důvodů, proč jsou softshellové bundy nejlepší

5 důvodů, proč jsou softshellové bundy nejlepší

Kvalitní oblečení, které nás ochrání před nepřízní počasí je základ. Pořiďte si proto výbavu z takových materiálů, které toho vydrží opravdu hodně. Od silného deště, větru, až přes mráz. A proč jsou vlastně softshellové věci tak dobré? Na to se podívejte v tomto článku.

dámská bunda

1. Ochrana proti dešti

Softshell je vynikajícím materiálem, který je navržený tak, aby bránil propouštění vlhkosti. V kombinaci s vhodnou a dostatečnou impregnací bude sofshellová bunda opravdu nepromokavá a ochrání vás i v případě větších dešťových srážek. Hodí se tak do terénu, na venkovní sportování i na jiné aktivity.

pánská bunda

2. Vítr vás neohrozí

Speciální provedení spolu s dalšími vrstvami, které správná softshellová bunda pánská má, se nemusíte bát ani větru. Materiál nabízí vynikající izolaci a ochranu před profouknutím. Okolo svého těla si vytvoříte doslova ochranou atmosféru, díky které zůstanete v teple za každé situace.

3. Nebude vám zima

Správná softshellová vesta nebo bunda vás zahřeje a vytvoří izolační vrstvu, pod kterou si vytvoříte teplo. Díky nepromokovasti a ochraně proti větru zároveň cenné teplo neztratíte a budete bezpečně chráněni proti zimě. Pro zvýšení efektu tepelné izolace je vhodné obléknout si pod bundu vrstvy oblečení, které jsou také vyrobené z funkčního materiálu.

4. Dostatečná prodyšnost

I přesto, že softshellová bunda dámská má skvělé izolační vlastnosti, je zároveň i prodyšná a nabízí přirozenou cirkulaci vzduchu. Odvod potu a lepší termoregulace je zajištěna několika vrstvami, které jsou vyrobené z materiálů, které spolupracují a ve výsledku mají tyto skvělé vlastnosti.

5. Módní kousek

Softshellová vesta dámská i softshellová vesta pánská, celkově všechny kusy oblečení vyrobené ze softshellového materiálu jsou velmi populární a najdete mnoho různých módních variací. Snadno si tak vyberete vhodnou barvu nebo vzor a střih bundy.

Spread the love