home Dárky, Doplňky, Tipy 6 tipů na luxusní povlečení a 1 unikátní kousek navíc, co vás uchvátí

6 tipů na luxusní povlečení a 1 unikátní kousek navíc, co vás uchvátí

O povlečení toho už víme hodně. Například, že se v syntetických materiálech moc dobře nevyspíme. Naopak, že egyptská bavlna je pro náš spánek perfektní volbou. I to, že se investice do luxusního povlečení vyplatí, protože je mimořádně odolné a zároveň prospívá kvalitě našeho spánku. S čím si často nevíme rady, je dekor povlečení. Vybrali jsme pro vás pár výjimečných kousků, které už nebudete chtít ze svých peřin nikdy sundat.

Tipy na luxusní povlečení od Stella Ateliers

Aspoň jedno modré luxusní povlečení do výbavy bychom doporučili každému, kdo se cítí unavený. Podle průzkumů britského hotelového řetězce Travelodge lidé v do modra laděných ložnicích spí nejdéle. Naopak nejkratší dobu naspí lidé ve fialových ložnicích.

Povlečení ODYSSA

Výbavu doplňte o žlutou variantu luxusního povlečení. Je to totiž jedna z nejvlivnějších barev na psychiku. Zachumláni ve žlutém povlečení budete myslet pozitivně a po probuzení z vás bude energie prýštit na kilometry.

Luxusní ložní povlečení BIBI

Černé povlečení dodává luxusní vzhled jak moderní, tak klasickým i retro ložnicím. A ať si říká, kdo chce, co chce, černá je elegantní a v kombinaci s bílými nebo stříbrnými doplňky působí velmi vkusně.

Luxusní ložní povlečení PIETRO

Do červena laděné povlečení zase podněcuje chuť k sexu. Podle průzkumů Littlewoods.com páry s do červena laděnými ložnicemi mají sex v průměru 3,18× za týden.

Luxusní ložní povlečení PAULINE

Luxusní povlečení z egyptské bavlny v úpravě Mako satén se perfektně přizpůsobí teplotě vašeho těla. V létě vás ochladí a v zimě zahřeje. Pokud se v létě potíte a v zimě se budíte s husí kůží, bude pro vás saténové povlečení perfektním parťákem na spaní.

Luxusní ložní povlečení LAURO

Pro milovníky jednoduchosti jsou v nabídce luxusní povlečení z egyptské bavlny v úpravě Mako Jersey. Nevyžadují žehlení, a tak je stačí jen vyprat, usušit a opět povléknout a spát doslova jako v bavlnce.

Luxusní ložní povlečení GRÉTA

 

Výjimečný kousek do vaší ložnice

Naprosto dech beroucí povlečení vyšlo na světlo světa teprve nedávno v nové podzimní kolekci německého výrobce Curt Bauer. Luxusní ložní prádlo v jemném designu noční oblohy dodá vaší ložnici pohádkový nádech. Pokud máte raději tmavší barvy, Podívejte se v nabídce Stella Ateliers po tmavě modré variantě tohoto hvězdami posetého luxusního povlečení.

Luxusní povlečení STELLA

Luxusní povlečení STELLA – bílá

Luxusní povlečení TARA

 

Spread the love
  • 5