home Tipy 7 důvodů, proč uspořádat svatbu na Bali

7 důvodů, proč uspořádat svatbu na Bali

Chcete se vzít a proměnit váš svatební den v nezapomenutelný zážitek? Tak to vaše svatební myšlenky přesuňte k indonéským ostrovům, nejlépe na Bali. Bali není jen oblíbená dovolenková destinace, nýbrž i nádherné zákoutí, kam mají namířeno romantičtí snoubenci. Proč si své „ano” říct zrovna na Bali vám prozradíme v 7 důvodech. 

1. Svatba na Bali je právně platná i v České republice

V předsvatebním shonu, během něj i po něm sice můžete mít hlavu v oblacích. Fakt, ve kterém byste si měli udělat jasno je ten, zda bude vaše svatba v zahradničí platná i po příletu do České republiky. Zatímco v jiných zemích byste právě s tímto mohli mít problém, na Bali se bát nemusíte.  Stačí si před obřadem vyřídit vše potřebné s českými a indonéskými úřady. Komu stačí svatba symbolická, ten má na Bali volné pole působnosti.

2. Lepší kulisy, než je krásný ostrov Bali byste pro své svatební fotky nikde jinde nenašli

Zatímco svatební den skončí, fotografie vám tuhle událost budou připomínat ještě dlouho potom. Postarejte se, aby byly co nejdokonalejší. Na písečné pláži na ostrově Bali s tím nejspíš problém mít nebudete.

3. Svatba na Bali spojí praktické s užitečným

Mnoho snoubenců řeší místo oddání a destinaci, ve které stráví své líbánky zvlášť. Pokud se rozhodnete pro Bali už v prvním případě, o líbánky máte také postaráno.

4. Ostrov Bali je jeden velký nazdobený svatební sál

Aby se vašim nejbližším na svatbě líbilo, určitě pro ně budete chtít bohatě nazdobit svatební sál. Na indonéském ostrově Bali vám tohle odpadne. Vždyť celý tento ostrov s plážemi, mořem a zelení je jeden velký nazdobený svatební sál.

5. Na Bali si užijete svatbu v soukromí

Odletět na Bali a tam se vzít je způsob, jak se vyhnout nutnosti pozvat všechny vaše rodinné příbuzné, blízké a známé na svatební hostinu. Ušetříte a užijete si soukromí. Všem ostatním z Bali pošlete pohled, ještě lépe video svatebního obřadu. Všichni tak mohou být s vámi, aniž by utráceli za letenky a kupovali drahé obleky a šaty.

6. Na svatbě se opálíte

Kdo na svatbě stíhá i solárium? Přece nevěsty, jež se rozhodly říct své ano na Bali. Hezky opálená pokožka bude tvořit kontrast k bílým šatům.

7. Objevíte krásy Bali

Vždycky jste se na Bali chystali? Konečně si dopřejte krásy tohoto ostrova se vším všudy a běžte se tam vzít. Koneckonců své novomanželské začátky si nejlépe užijete co nejdál od všednosti.

Spread the love
  • 5