home Finance Americká nebankovní hypotéka

Americká nebankovní hypotéka

Děláte si starosti s financemi? Potřebujete získat větší finanční hotovost a nechcete se obracet na banky? Máte dluhy nebo jiné problémy? Pak je pro vás vysvobozením americká nebankovní hypotéka. Už nemusíte chodit do banky na milion schůzek. Nemusíte se doprošovat a složitě dokazovat své příjmy a výdaje a mnoho dalšího. Jednání s bankami často nemá konce. Ovšem v případě nebankovní společnosti je to úplně jiné. Zde totiž neplatí stejná pravidla jako v bankách. Nebankovní hypotéka je zde od toho, aby pomohla každému, kdo finance potřebuje. Zejména lidem, kteří mají finanční problémy. Tyto starosti nezmizí mávnutím kouzelného proutku, i když bychom si to často moc přáli. Pokud však už nemáte náladu na další komplikace a vyřizování, pak s námi můžete mít peníze během pár dní.

Deset výhod v jednom

 1. Žádné poplatky předem
 2. Tolerance záznamů v registrech dlužníků.
 3. Bereme na vědomí i nízké příjmy – nejsou překážkou k poskytnutí úvěru.
 4. Získáte až 70% odhadní ceny nemovitosti.
 5. Můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, domem, bytem, pozemkem, chatou, chalupou, komerčním objektem, halou a mnohými dalšími nemovitostmi.
 6. Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku až po dobu 30 let.
 7. Zaručíme velice nízké měsíční splátky, přizpůsobené na míru.
 8. Zajistíme také nejnižší možnou úrokovou sazbu.
 9. Kdykoliv můžete úvěr doplatit, a to bez poplatků zcela zdarma.
 10. Nevadí ani exekuce či jiné finanční problémy.

A jako bonus přidáme velice rychlé a jednoduché vyřízení. Celá záležitost netrvá více jak pár dnů. Pokud nám dodáte ihned veškeré podklady k zpracování, pak hned po podpisu smlouvy máte peníze do 24 hodin na účtu nebo v hotovosti. Nečeká vás ani žádné složité papírování. Opravdu to zvládne každý, navíc se dá spoustu věcí vyřídit online, pomocí internetu, takže nemusíte nikam chodit ani dojíždět na tisíce schůzek, které zabírají zbytečně váš čas a často bezvýsledně nebo s negativním výsledkem. Jednáme vždy narovinu, takže s námi hned budete vědět, jak na tom jste, kolik dostanete a kolik budete muset zaplatit. To jsou veličiny, které společně nastavíme, a pak už vás čeká jenom splácení nízkých měsíčních splátek. Žádné zbytečné komplikace vás nečekají.

Spread the love
 • 5