home Móda, Móda a styl Barevné mikiny, ve kterých oslníte

Barevné mikiny, ve kterých oslníte

Chcete vypadat skvěle, ale nepotrpíte si na formální styl oblečení? Nevadí, nic není ztraceno, dnešní móda dovoluje mnohem více, než jsme si kdy dovedli představit. Není už tedy nic neobvyklého, když si muž vezme k obleku tenisky, a to i na slavnostnější příležitost. Ženy tenisky běžně nosí i šatům, takže proč byste nemohla vzít do práce třeba právě mikinu!

Správně kombinujte!

Myslete na základní pravidlo, hlavně to nepřekombinovat! Tedy, když v mikině, tak doplněné o klasický typ kalhot a případně i formálnější obuv. To samozřejmě za předpokladu, že má být mikina součástí vašeho outfitu do práce, kde je žádoucí, abyste vypadala spíše formálně, nebo dokonce elegantně. Méně vhodné budou pro takovou příležitost mikiny s kapucí, ty je lepší nechat na dny volna či na sport. Velmi oblíbené jsou barevné mikiny, díky nimž můžete jinak vcelku nudný outfit doslova rozzářit. I když barevné kombinace jsou poslední dobou všemožně divoké, na schůzku volte raději méně výrazné barvy a vzory.

Když jsou dámské mikiny pánské

Patříte k ženám či dívkám, které milují pohodlí a jejich každodenní náplň jim dovolí nosit mikiny nejrůznějších velikostí, barev a střihů prakticky pořád? Pak při hledání dámské mikiny možná někdy sáhnete i po mikině pánské – džíny, stylové tenisky a originální mikina velikosti XXL. I takové modní kreace dnes nejsou ničím neobvyklým, ale hodí se spíše pro teenagery. Dámské střihy většinou ženským křivkám více lichotí, a tak i delší mikina úzkého střihu může opticky ubrat dámě na váze a navíc vykouzlit mladistvý look. Tak proč ne, stačí si vybrat z široké nabídky a trochu pročistit starý šatník.

Spread the love
  • 5