home Dárky Barvy na vlasy si vybírám se vší pečlivostí

Barvy na vlasy si vybírám se vší pečlivostí

Nedávno se mě moje dobrá kamarádka ptala na to, jak to dělám, že mám stále tak vitální a svěže vypadající vlasy i přesto, že moc dobře ví, že si je již deset let pravidelně barvím, abych zakryla šediny, které přímo nenávidím. Odpověděla jsem jí, že si vždy vybírám velmi pečlivě barvy na vlasy, které poté aplikuji na svou hlavu. Nekupuji si levné barvy, které místo zakrytí šedin způsobí spíše lámavost vlasů, podpoří jejich vypadávání a navíc neutvoří mi na mé hřívě naprosto žádný lesk. Co se týče mých vlasů, nedám dopustit na kvalitní barvy, které se nevymývají a nepůsobí mé pokožce hlavy žádné obtíže.

Prodlužování vlasů bylo signálem, že je třeba něco začít dělat

Ano, i já jsme jedna z těch, které v mládí experimentovali s nekvalitními barvami na vlasy, neustále jsem si vlasy odbarvovala, barvila a podobně. To se ovšem podepsalo i na tom, že mi vlasy po porodu přestali růst tak, jak jsem byla doposud zvyklá. Proto jsem se vrhla na prodlužování vlasů, tedy respektive má kamarádka mi mé vlasy profesionálně prodloužila a zbavila je tak nepěkného vzhledu. Díky tomu mám nyní své vlasy o 90% zdravější a jsem s nimi spokojená nejen já, ale i můj manžel, který je každý den dychtivě obdivuje. Od té doby, co jsem si své vlasy nechala prodloužit, začala jsem se o ně i více a kvalitněji starat, než doposud.

Žehlička na vlasy je povolena, když máte kvalitní přístroj a ochranný sprej

Jedinou věcí, za kterou se nebojím v případě techniky utratit, je žehlička na vlasy. Vím totiž, jak pěkně dokáže nekvalitně zvolená žehlička potrápit účes a vlasy, které jsou poté roztřepené, slabé, někdy i spálené a bez lesku. U debaty, kterou tak moje kamarádka započala s barvením mých vlasů, jsem ji stačila ještě doporučit, ať o své vlasy pečuje nejen kvalitními přípravky, které napomáhají vlasům při žehlení, ale ať investuje i do kvalitní žehličky, která se jejím vlasům vřele odmění.

Spread the love
  • 5