home Dárky Bicí hodiny zaručí okouzlující okamžiky

Bicí hodiny zaručí okouzlující okamžiky

Milujete retro styl, který je v současné době znám spíše jen z dobových filmů a pohádek? Potrpíte si na příjemné atmosféře, kterou oceníte pouze doma ve svém křesle před krbem plným praskajícího dřeva? V tom případě jsou pro vás jako dělané naše bicí hodiny, které kromě klasického a velmi příjemného bití, jenž nás vrátí do dob našich babiček, umí rovněž hrát i příjemné a neutuchající melodie, které si zamilujete nejen o Vánocích. Za tím vším stojí špetka hodinářského umu a kvalitní strojky japonské značky Rhythm. Ještě stále nevíte, čím si uděláte radost?

Vyjímat se budou na každém místě

Myslíte si, že nemáte dostatečné vhodné místo, kde by se vaše nové bicí hodiny mohli perfektně vyjímat? V tom případě vás jistě potěšíme zprávou, že se hodí naprosto kamkoliv a vůbec nemusíte řešit, jestli jejich styl zapadá do vašeho interiéru. Tyto nadčasové kousky jsou totiž tak dokonalé, že neurazí žádný styl vybavení vaší místnosti. Postavit si je můžete například nad krb, kde se budou dokonale vyjímat.

Ponořte se do dob dávno minulých

Pamatujete si, že obdobné hodiny měla vaše babička ve svém obývacím pokoji a vás každou hodinu uspokojovalo jejich příjemné bití? V tom případě si jistě tyto perfektní skvosty pořiďte do svého bytu i vy a zavzpomínejte na časy, které jste milovali. Námi nabízené bicí hodiny totiž dokonale navodí kýženou atmosféru a vy si tak doušek po doušku vychutnáte příjemné zvuky bití či jiné melodie, kterou naše produkty nabízí. Některé z nich mají dokonce až šest nahraných melodií a také tři příjemné vánoční, které doladí sváteční atmosféru. Kromě jiného jsou celé ve dřevě, což umocní jejich originalitu. Rovněž tyto příjemné hodiny mají i noční režim, což znamená, že od 23:00 do 6:00 hodin rozhodně neuslyšíte jejich bití. Udělejte tak radost nejen sobě, ale i například svým blízkým tímto milým dárkem.

Spread the love
  • 5