home Móda Buďte letos in. Noste barvu roku

Buďte letos in. Noste barvu roku

Letošní rok se nese ve znamení modrého odstínu. Právě modrá barva je označována za barvu roku, za což milovníci černé nejsou zrovna rádi. Na druhou stranu je velice pozitivní, že se právě modrá barva krásně se zmiňovaným černým odstínem kombinuje. I když jste do nynějška zrovna neholdovali barvičkám a i když se ve vašem šatníku nachází především černé tričko Armani nebo černé tričko Diesel, nyní je čas na změnu. Chcete být in nebo ne?

Obohaťte svůj šatník o modrý odstín

Navíc aktuálně je období, během kterého se barvičky nosí jedna radost. Vydejte se proto nakupovat a pořiďte si kousky, které se nesou v barvě nebe. Aktuálně sáhněte hlavně po delších, volánkových šatech, což je velký trend, který se pravděpodobně bude nosit ještě několik dalších měsíců. Stejně tak jsou hitem dlouhé sukně ke kotníkům, které jsou v pase na gumu a které jsou jinak po celé své délce volné. 

Když milujete klasiku

Jste milovníky klasiky? V tom případě nechcete investovat do kousků, které jsou aktuálně in, protože pravděpodobně zanedlouho zmizí z pultů obchodů. Chcete spíše investovat do nadčasových kousků, které tu budou stále. 

I v tomto případě budete mít na výběr. Sáhnout můžete například po světle modrých košilových šatech (nemusí být nutně z denimu). Nebo se nabízí i vypasovaná, úzká sukně, kterou lze koupit jak v pastelově modrém odstínu, tak v královsky modré barvě. V obou případech lze sukni doplnit jenom o vypasovanou košili, kabelku do ruky nebo psaní a lodičky neutrálního odstínu. 

Trička, tenisky, mikiny

Pokud mluvíme o barvě roku, mluvíme především o světlém až pastelovém odstínu modré barvy. V takové barvě dnes najdete i trička, tenisky nebo mikiny. Jestliže vám ale světle modrá barva nesluší, neuděláte krok stranou, když si pořídíte kousek v královsky modrém odstínu.

Spread the love