home pro Ženy Buďte pořád IN s kousky od Deneris

Buďte pořád IN s kousky od Deneris

Hledáte nějaký kousek v šatníku, co by byl pohodlný, a přitom splnil vaše očekávání? Že tam nic takového nemůžete najít?  V tom případě si běžte vybrat legíny nebo šaty od Deneris. Ty by nikomu z vás neměli chybět.

Mnoho druhů = mnoho stylů

K tomu, abychom vybrali ty správné legíny, je zapotřebí zvážit, kdy a kde je použijeme, v jakém počasí v nich vyrazíme a co k nim oblékneme. Barevné legíny jsou veselé a hodí se na každou denní příležitost. Moderní a zajímaví budete v růžových, bílých nebo dokonce zelených barvách. Na trhu najdete spousty vzorů. Velmi moderní jsou nyní květiny. Ale pokud toužíte po abstraktních či zvířecích vzorech, i tady si přijdete na své. Pro večerní zábavu je nejžádanější barva od nepaměti černá. Černé lesklé legíny se hodí. Co myslíte vy?

Dalšími druhy, které by vám neměly chybět, jsou letní legíny či sportovní legíny. Oba typy využijete nejen na sport. Jsou pohodlné a prodyšné. Vyrazte v nich třeba na výlet. K letním šatům nebo party šatům se velmi dobře hodí džínové legíny, tzv. džegíny nebo pak zeštíhlující legíny, které vám zakryjí nechtěné stopy pomerančové kůry. Podobnou roli hrají anticelulitidní legíny.

Šaty jako skvělý doplněk nejen k legínám

S tímto druhem oblečení se setkáte dnes a denně. Neznám ženu, která by je nenosila. Ať už jde o letní šaty, denní šaty nebo party šaty. Všechny nabízí barevné varianty, varianty se vzory anebo prostě jenom černé. Nechte hrát svou fantazii a užijte si to.

Potřebujete-li business šaty nebo společenské šaty, Deneris vám má co nabídnout. Na firemní večírky se hodí decentní styl. Na večer si zase spíše můžete vybrat odvážnější typ. Zvolit klidně můžete třeba šaty bez ramínek výraznějších barev.

I pro těhulky tu jsou

Nastávající maminky si přijdou na své u těhotenských legín. Co se týče barev, vzorů nebo, jednoznačně legíny vynikají.

Spread the love
  • 5