home Bydlení Bydlení o jakém jsem vždycky snila

Bydlení o jakém jsem vždycky snila

Když se řekne bydlení, představím si okamžitě překrásný dvoupatrový dům se zahradou, na které kvetou mé oblíbené růže a u které se prohání můj pejsek Dagy s mým malým synem Tobiášem. Přesně takovou představu o svém novém domě mám v hlavě již od narození našeho syna Tobiáše. Samozřejmě u stavby domu hrají především velkou roli finance, tudíž jsme se museli na čas uskromnit a počkat, až se začne blýskat na lepší časy, a budeme se moci do stavby, kterou jsme měli s manželem již roky v plánu, opravdu pustit. Naštěstí se tak před dvěma lety opravdu stalo a my dnes již bydlíme ve svém vysněném domečku, který je naprosto podle mých představ a snů, které jsem ve své hlavě opatrovala takovou dobu. Nyní mohu naprosto s klidným svědomím prohlásit, že jsem opravdu šťastná.

Byt, ve kterém jsme žili předtím, zůstane v mých vzpomínkách navždy

Byt, ve kterém jsem s mužem a synem doposud žila, nebyl zrovna dvakrát špatný. Mnoho lidí si na bydlení v bytě stěžuje, já jsem ovšem s naším 3+KK byla vcelku spokojená a vyzdobila jsem si ho k obrazu svému. Byl sice menší, ale stačil. Když jsme se tak do něj s mužem tehdy před patnácti lety poprvé nastěhovali, chtěli jsme docílit toho, aby se nám v něm několik let žilo naprosto perfektně. Velebení rodinného hnízdečka se tak stalo mou obrovskou zálibou a ještě nyní si vzpomínám na první dekoraci, kterou jsem do našeho původního bytu tenkrát pořídila. Uvědomění si, že čas opravdu neúprosně letí, je někdy až k pláči. Ovšem na slzy nyní není čas, jelikož náš nový dům je opravdu kouzelným místem.

Dům s krásnou zahradou jsem si vždy přála

Miluji vše, co je živé. Květiny tak patří mezi mé oblíbené a to především růže. Když jsem si tak v hlavě kreslila představu o tom, jak bude můj vytoužený dům vypadat, bylo jasné, že bez zahrady se rozhodně neobejde. Tudíž jsem si za každou cenu musela zahradu prosadit a můj milovaný muž mi vyšel naprosto vstříc. Nyní tak máme nejen krásné bydlení, ale i luxusní místo k odpočinku, na kterém mi kvetou překrásné růže, tulipány a další skvostné květiny, ke kterým vždy po práci chodím odpočívat.

Spread the love
  • 5