home Děti Čekáme miminko se zelenoužirafou.cz!

Čekáme miminko se zelenoužirafou.cz!

Už se blíží čas příchodu dalšího člena do rodiny? A máte už vybráno z kombinovaných kočárků? Z luxusních kočárků? Anebo sháníte pro staršího sourozence nějaký ten sportovní kočárek? Zelená žirafa nabízí nejen to, vybavte si celou domácnost spolu s vaším dítětem!

Výbava je základ!

Kočárky Riko a Expander i kočárky Kunert nabízí super výbavu. Součástí může být sportovní nástavba, vajíčko. Samozřejmostí jsou odpružená kola, otočná přední kola, centrální brzda. Dostanete pláštěnku na kočár, moskytiéru i třeba dokoupíte deštník proti slunci. Ve spodní části máte dost místa na nákupy a ke všemu je součástí ještě taška na pleny a potřebné věci. Dalšími doplňky ke kočárkům jsou rukávníky na zimu, držáky na kávu pro unavené maminky anebo celková zimní výbava ke kočárkům. Rozhodně ji nepodceňte, Zelená žirafa má co nabídnout. To vše můžete mít i u kočárků pro dvojčata.

Zábava pro děti

Aby se vaše dítko na cestách nenudilo, vyberte mu ty správné hračky! A nejen na cestách. Na zahradě by rozhodně neměly chybět dětské houpačky. To budete koukat, jak se vaše dítě zabaví. V zimě je naopak důležité využít sněhu, jakmile ho trochu je. Dětské sáně by neměly chybě v žádné domácnosti, kde je ratolest. Dneska už pořídíte odpružené dětské sáně i s fusakem. Jízda bude pro vás hrou!

Máte doma holčičku? Určitě touží po kočárku pro panenky. Pořiďte golfový kočárek nebo větší s korbičkou. K tomu panenku a už se může začít starat stejně, jako se staráte vy o ni.

Vybavujeme nábytkem

Pro dítko je nutné zvážit, kde bude sedět u stolu při obědě? Budete ho mít na klíně? To určitě ne, že? Dětské jídelní židličky to vyřeší. Do pokojíku zařiďte veselý dětský nábytek a dětské postýlky. Ty můžete ozdobit dle vlastní fantazie, a když přidáte ještě nějaký obrázek, bude to malé království vašeho malého miláčka.

Spread the love
  • 5