home Móda a styl, Těhotenství a mateřství Čekáte miminko, ale přesto chcete být IN? Vyzkoušejte www.happymum.cz!

Čekáte miminko, ale přesto chcete být IN? Vyzkoušejte www.happymum.cz!

Zdali právě procházíte tím nekrásnějším obdobím v životě, což je období těhotenství, tak je tento článek určen právě vám! Každá nastávající maminka se těší na svého budoucího potomka, nakupuje pro něj spousty oblečení a jiných věcí, potřebných právě pro jeho péči a pohodlí. V neposlední řadě nesmíte zapomínat na sebe! S těhotenstvím se vám rapidně změní postava a oblečení, které jste nosili do teď, s největší pravděpodobností, budete nuceni na nějaký čas odložit na dno skříně.

tehotenska-moda-2

Těhotenská móda www.happymum.cz

Pokud stále zoufaleji procházíte svůj šatník a s naprostým vyděšením zjišťujete, že nemáte nic, do čeho byste se vešla kromě vytahaného svetru, nezoufejte! Na stránkách www.happymum.cz jistě naleznete spoustu modelů, které padnou vaší osobnosti i stylu. Dnešní móda je nespoutaná, dává prostor fantazii a vkusu každé ženy, každá si může najít to, co ji oslovuje, co jí vyhovuje a v čem se cítí dobře i v těhotenství.

tehotenska-moda-1

Těhotenské oblečení

Zdali patříte do skupiny maminek, které hrdě své těhotenské bříško ukazují, jelikož se nemají za co stydět, pak si jistě vyberete z nabídky „slim“ kalhot, které můžete najít například s gumou v pase. Tento typ kalhot vypadá velice pěkně i v pokročilém stadiu těhotenství, skombinovaný například s volnou tunikou, nebo naopak obepnutým tričkem.

Pro maminky, které preferují pohodlí a své bříško chtějí spíše zamaskovat, se nabízí možnost volných tunik, které je vhodné doplnit například legínami. Dnešní doba tunik a tunikových halenek těhotným maminkám přímo nahrává a tak se nemusíte bát, že byste nebyly „in“.

l_20150123125257tehotenska-moda-praha

Spread the love