home Dárky, Tipy, Vztahy a rodina Chcete udělat svému protějšku radost originálním šperkem? Vsaďte na prémiové šperky Polomio!

Chcete udělat svému protějšku radost originálním šperkem? Vsaďte na prémiové šperky Polomio!

Jestliže máte rádi luxus, kvalitně zpracovaný materiál, individuální a profesionální přístup ke klientovi, tak jistě neprohloupíte s nákupem u firmy Polomio.

Šperkařská práce vyžaduje mimo jiné kreativní myšlení, přesnou ruku a koncentrovanou mysl. O tom jistě ví své David Lomos, který je spoluzakladatel, šperkař a designer společnosti Polomio. Jelikož ho šperkařské řemeslo fascinovalo již od raného mladí a svůj první šperk vytvořil už ve třinácti letech, jistě nikoho nepřekvapí, že jeho další kroky směřovali ke studiu starožitnictví a Mistrovské školy designu v Praze.

šperky dárková souprava tokyo

Šperky Polomio obr.1

Veškeré šperky pod značkou Polomio jsou vyráběné výhradně v české republice. Na jejich prvotřídní kvalitě se podílejí ti nejlepší a nejzkušenější zlatničtí mistři, jelikož díky ručním technikám zasazování diamantů a jiných drahokamů jsou zlaté české ručičky zapotřebí.

Firma Polomio mimo jiné ve výrobním procesu využívá i nejmodernější technologie jako je vakuové lití zlata pod ochrannou atmosférou, nebo 3D modelaci a tisk. Jestliže trpíte alergií na nějaké druhy slitin a kovů, u šperků Polomio svoji obavy můžete z vesela hodit za hlavu. Jelikož všechny šperky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů od renovovaných německých a italských firem.

snubni-prsten-paris

Šperky Polomio obr.2

Zásnubní prsteny

Pokud jste již potkali tu pravou a rádi byste ji obdarovali pěkným zásnubním prstenem, ale nevíte si rady s výběrem, máme pro vás pár tipů. Na zásnubním prstenu je nejdůležitějším aspektem kámen. Nejběžnější a nejvíce vyhledávanou formou zásnubního prstenu je kroužek s jedním diamantem zbroušeným do kulatého tvaru, tedy briliantu. Jestliže má vaše přítelkyně raději nápaditější šperky, jistě si u nás vyberete něco originálnějšího, čím ji zajisté ohromíte.

Firma Polomio kromě zásnubních prstenů vyrábí i prsteny snubní, náušnice, náhrdelníky nebo celé soupravy. Každý šperk je ověřen Puncovním úřadem a označeny českou puncovní značkou.

Náušnice dárková souprava

Šperky Polomio obr.3

 Autor článku: Štěpánka Pírková

Spread the love
  • 5

One thought on “Chcete udělat svému protějšku radost originálním šperkem? Vsaďte na prémiové šperky Polomio!

Comments are closed.