home Dárky, Tipy Čtyři nejkrásnější nálepky koček

Čtyři nejkrásnější nálepky koček

Kočky jsou elegantní, hrdá a nezávislá zvířata a jejich chovatelé bývají často stejní a ocení elegantní, moderní, jednoduché interiéry se stylovou výzdobou. A moderním řešením výzdoby interiérů jsou právě velké samolepky na zeď. A co si na zeď dát spíše než nálepky s designem těchto chytrých šelmiček? Vybírat ale samozřejmě můžete i jiné, nádherné samolepky na zdi.

Motiv kočky je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo i dětského pokoje. Tak budete mít Vašeho mazlíčka stále na očích a nálepky Vám budou moci dělat radost celý den.

Až 101 samolepek koček na jednom místě

E-shop nabízí celých 101 samolepek koček. Každá kočka je na výběr v několika velikostech i barvách. Můžete tak nálepku sladit s barvou stěny pokoje a vybrat i vhodnou velikost. Do malých pokojů volte spíše větší množství menších koček, velké stěny ozdobí jedna majestátní nálepka zvířecího zosobnění šarmu a elegance.

A jaké jsou ty nejkrásnější nálepky, jaké můžete vybrat?

  1. Stylizovaná kočka – Skvělým hravým řešením je upravená, stylizovaná kočka. Dostat můžete protahující se kočku, kočku visící na větvi nebo i jiní zobrazení, podobná skoro až komiksu. Stejně tak jsou dostupné nejrůznější vtipná ztvárnění kočky a psa.
  2. Realistický design -Někdo ocení spíše věrné zobrazení. Pokud i Vám vyhovují spíše jasné obrázky, volte realisticky ztvárněné číčy nebo třeba roztomilá hrající si koťata.
  3. Tematické kočky – Zamilovaní neodolají romantické nálepce koček ve stínu měsíce. Ideální nálepka nad postel nebo do obývacího pokoje, kterou můžete ještě doiplnit o několik hvězdiček. Vybrat si ale můžete i z mnoha dalších tematických motivů s vyobrazením Vašeho čtyřnohého kamaráda.
  4. Jednoduchá kočka – A protože méně je někdy více, skvělých motivem do minimalistických interiérů je jednoduchá kočka, ztvárněná jednoduchou linkou, nic přemrštěně složitého.

Pokud váháte, jakou samolepku vybrat, chcete mít před koupí o produktu detailní přehled nebo hledáte návod na nalepení, na stránkách samolepek na stěnu naleznete vše, co potřebujete.

Spread the love