home Doplňky, Móda a styl Dámská obuv – dámské kozačky

Dámská obuv – dámské kozačky

Dámská obuv – dámské kozačky

0000ukazkove-cervene-semisove-lodickyBrouzdáním po internetu a sháněním vhodné obuvi, jsem narazila na úchvatné stránky a ihned se zamilovala do bot, které jsem zkrátka „musela mít“. Moderní, luxusní a slušivá dámská obuv, která se hodí jak ke kalhotám, tak sportovní sukni. Rovněž mohu využít kabelku, nebo sportovní batůžek. Zaujalo mě, že se nejedná o klasický podpatek, ale klínek. Jsem menší postavy a ráda využiji možnost, když se můžu trochu zvětšit. Proto jsem pátrala a zjistila, že tento typ obuvi, který mě naprosto uhranul, zrovna frčí i v zahraničí. Svým barevným laděním nepůsobí křečovitě, a jedná se o celoroční obuv. Což mě přesvědčilo, že jsem na dobré stránce www.moderni-boty.cz.Poměr ceny, ke kvalitě a designu, mě naprosto učaroval.

Dámská obuv a Sportovní elegance

0000super-sede-snehule-na-snerovaniMám ráda sportovní eleganci a právě tady se kotníkové tenisky na klínku se zipem, pod názvem „Blink“ přesně hodí. Nepůsobí na ženě, jako na typickém sportovci, ale zachovají si své ženské kouzlo a přitažlivost. Abych pravdu řekla, uvažovala jsem nad půvabně béžovou kozačkou se zlatou špičkou, ale nakonec vyhrály tenisky na klínku. To především proto, že pokud si obléknu sportovní sukni, nebo šaty, opticky to prodlouží nohy a získám pár centimetrů navíc. To pro mě, představuje velký bonus.  K mé nepřekonatelné radosti jsem zjistila, že mi dali dopravu obuvi zcela zdarma. K obuvi jsem si rovnou přibrala mezi doplňky, vhodnou ošetřující péči, aby mi déle vydržely a tkaničky do zásoby.  Těch není nikdy dost. Ocenila jsem, že vlastně nic neriskuji. Protože pokud by mi obuv nevyhovovala svou velikostí, nebo jakkoliv jinak, zavazuje se společnost, vrácením peněz a zpětné poštovné nemusíte hradit.

Dámská obuv to je obuv s překvapením

K mému úžasu, jsem následující den, po návratu domů ze zaměstnání zjistila, že objednané zboží, již dorazilo a to s patřičným00001 poděkováním za nákup. To mě přesvědčilo, že nabízené zboží, je neustále skladem a servis funguje za všech okolností bezvadně. Všem mohu s radostí vřele doporučit, nákup bot na těchto stránkách www.moderni-boty.cz, kde si vybere i ten největší fajnšmekr. Z mojí strany, po těchto kladných zkušenostech, musím konstatovat, že se zcela určitě nebude jednat pouze o tento jeden nákup. Nabízeného zboží, je víc než dost a už se těším na pěkné jarní a letní kousky. Prohlídka stránek, působí jako balzám na duši a pastva pro oko. Nehledě na to, že nejsem doma sama a nákup se dá zvládnout jedním vrzem, pro celou moji rodinu. Ušetřím si tím spoustu času, běháním po obchodních centrech a raději společně s ostatními členy rodiny vyrazíme někam za zábavou.

Spread the love