home Dárky, Tipy Darujte osobní dárek: Kalendář od Happy Foto vytvořený vlastníma rukama!

Darujte osobní dárek: Kalendář od Happy Foto vytvořený vlastníma rukama!

Pomalu se vás zmocňuje panika, protože se Vánoce kvapem blíží a vy stále nemáte všechny dárky? Pro někoho se dárky vybírají snadno, ale třeba pro rodiče a prarodiče to občas bývá skutečný oříšek. Zejména prarodiče mají doslova všechno, co potřebují a novou šálou už babičku či dědu jednoduše nedojmete, ale takový dárek od srdce, ideálně vámi vyrobený, to je zcela jiná liga! Co takový kalendář na nový rok plný rodinných fotografií, díky kterým budete každý den spolu při pohledu na konkrétní stránku kalendáře? To je dárek, který se neokouká a můžete jej směle věnovat každý rok s aktuálními obrázky a radost bude veliká.

Kalendář plný vzpomínek

Rozhodli jste se, že si fotokalendář vyrobíte a darujete ho všem, kteří jej skutečně ocení, protože jste ho pro ně vytvořili vlastníma rukama? Pak směle do toho, nejedná se o nic složitého. Happy Foto připravilo výrobu kalendáře ve svém programu HappyFoto DESIGNER, online DESIGNER přes webový portál www.happyfoto.cz i novou aplikaci HappyFoto MOBILE. Máte tedy hned několik možností, jak si kalendář sestavit a zaslat do výroby. Využít přitom můžete různá pozadí, efekty, orámování, klip arty a mnoho dalšího. A dokonce si lze zvolit i různé formáty kalendářů, stojací či nástěnné, nic není problém. V nástěnných kalendářích může být obraz rozložený na výšku nebo šířku, ve velikosti od A5 až po 30,50 x 42,00 cm. Výroba kalendáře probíhá digitálním tiskem na kvalitní papír nebo vyvoláním na značkový fotopapír (kalendáře označené jako „deLUXE“). Naplňte kalendář těmi nejkrásnějšími fotografie z roku 2017, ať vás i vaše blízké provází krásné vzpomínky na ně po celý nový rok, kdy budete společně či zvlášť zažívat nové krásné zážitky.

Jak dlouho bude výroba kalendáře trvat?

Asi budete překvapeni, ale doba zpracování kalendáře jsou pouhé tři pracovní dny. Takže není třeba panikařit, do týdne můžete mít váš originální dárek doma a pak už stačí jen zabalit a pod stromečkem se těšit na radost v očích vašich nejbližších.

Spread the love
  • 5

One thought on “Darujte osobní dárek: Kalendář od Happy Foto vytvořený vlastníma rukama!

Comments are closed.