home Tipy Deštivých víkendů bude přibývat, zkuste prima indoor zábavu.

Deštivých víkendů bude přibývat, zkuste prima indoor zábavu.

Pomalu končí léto a nastává čas, kdy bude mnohem méně možností, jak se aktivně zabavit. Teplé dny mají nespornou výhodu v tom, že kromě dobré nálady, kterou pěkné počasí přináší většině z nás, se otvírá široké pole možností pro trávení volného času. Kolo, brusle, běhání, grilovačka nebo piknik s přáteli v parku či zahradě, ale třeba i zcela obyčejná procházka. A mnoho, mnoho dalšího. S přicházejí zimou a chladnými a sychravými dny se ale ven chce jen málokomu. A právě v těchto měsících často hledáme nějaký příjemný způsob zábavy.

quick-game-telo-clankuTenis, badminton a jiné sporty v hale nenadchnou každého a hlavně neřeší situaci, kdy si chceme užít trochu zábavy ve větším počtu lidí. Bowling je prima, ale i ten se časem může omrzet a co když bychom chtěli tak trochu namáhat i mozkové buňky? Kolik z vás v minulosti sledovalo zábavnou soutěž Pevnost Boyard? A kolik sleduje její nové verze s českými soutěžícími. Už tehdy před lety oslovila mnohé pro zajímavé kombinace úkolů a samozřejmě i díky neobvyklému prostředí pevnosti samotné. Rvačky v bahně. balancování na kladině v nelítostném souboji s protivníkem, hledání jehly v kupce pavouků či hadů, nu, disciplíny to byly skutečně rozmanité. Možná i vy jste si tehdy říkali, že byste chtěli něco podobného vyzkoušet (až na ty hady).

Nyní máte tu možnost a můžete zkusit své fyzické síly a zároveň i ověřit jak vám to pálí. Už i v Čechách si můžete totiž zahrát podobné skupinové hry v zajímavém prostředí. Můžete zkusit například Quick Game inspirovanou soutěžními televizními pořady a nebo Tepfaktor, který rovněž velmi připomíná právě zmíněnou soutěž ve francouzské pevnosti. Můžete si zahrát s partou a zkusit, zda vyhrajete i nějakou zajímavou výhru a nebo se trochu odreagovat s kolegy a nechat chvílí pracovní starosti stranou. A pokud přemýšlíte čím překvapit vaše dospívající dítko, když oslavy s Batman dortem či tom ve tvaru Barbie už je dávno pasé, tohle by rozhodně mohlo mít úspěch.

Spread the love
  • 5