home Móda a styl, Tipy Díky jakému módnímu looku ženy rozhodně zaujmou muže?

Díky jakému módnímu looku ženy rozhodně zaujmou muže?

Dámy většinou chtějí okouzlit muže hned na první schůzce. Když tedy vědí, že mají za pár dní první rande, jdou ke kadeřnici, na nehty, prohlíží si neustále časopisy o dámské módě a nechávají se inspirovat těmi nejmodernějšími looky, které by však měly být nejen stylové, ale hlavně elegantní a ženské. Dámy si tak sestavují jakýsi seznam vhodných outfitů. Jenže většinou je spíše plný ten seznam, na němž jsou nevhodné outfity, než ty vhodné. Proto se není čemu divit, když jsou pak ženy naprosto bezradné.

Při výběru správného outfitu je nutné klást důraz na to, kam se vlastně vydáváte. Pokud jdete do kavárny, smíte si vzít trochu elegantnější, ale stále pohodlný look. Pokud jdete na večeři, volte jednoznačně společenské kousky, jestli však míříte jenom na procházku, vsaďte na ležérnost a pohodlí jako takové. Pokud si stále nevíte rady, přinášíme vám dokonalý look, kterým zaujmete nejen na kávě, ale také i na procházce či na večeři. Jednotlivé kousky jsou podle posledních hitů v dámské módě, proto se nemusíte bát, že byste snad byla nemoderní.

Kombinace zlaté a červené vítězí!

Při výběru oblečení vsaďte na sukni. Například v obchodech značky Mohito nebo Promod nyní najdete opravdu báječnou červenou skládanou sukni, která sice sahá do pasu, ale délkově se dotýká kolen, což je ideální délka, která nepůsobí vyzývavě, ale naopak velice vkusně, stylově a elegantně. K ní volte jednobarevný nátělník třeba bílé barvy. Přes ramena přehoďte krátké sako – nejlépe královsky modré nebo taky žluté. Samozřejmě ani bílá není zakázána. Potom se zaměřte na boty. Zkuste nyní ještě odchytnout výprodeje v Housu, protože právě tam jsou ke koupi zhruba za dvě stě krásné zlaté baleríny na zavazování, které by se k danému looku hodily naprosto fenomenálně. Do rukou pak dejte drobné psaníčko buď se zlatými aplikacemi, nebo bez aplikací. To by mělo být v barvě saka. Popřípadě ho nechte zlaté či červené.

Spread the love
  • 5