Site icon Proměna Ženy

e-Balík: rychlé a levné odesílání zásilek z pohodlí domova či kanceláře

Čas a peníze jsou dvě věci, které jsou pro nás velmi důležité. Jednou z priorit dnešní doby je vyřídit povinnosti co nejrychleji za co nejnižší náklady. Čas a výdaje se dají velmi efektivně řešit i při odesílání balíků. Pokud hledáte rychlý a finančně dostupný způsob, jak odesílat balíky z pohodlí domova či kanceláře, vyzkoušejte internetový portál e-Balík.cz nadnárodního přepravce GLS!

Skvělá cena, skvělé hodnocení

E-balík.cz nabízí naprosto jednoduchý, intuitivní a rychlý způsob, jak přivolat kurýra, který na vámi zvolené místo přijede s již vytištěnými přepravními štítky. Internetový portál GLS umožňující sjednání balíkové přepravy získal koncem minulého roku velmi kladné hodnocení v soutěži WebTop100. „Rychlé, jednoduché, jasné odezvy na uživatelskou interakci. Podpora online chatu. Čistý, až mrazivý funkcionalismus. Jde o jasnou komunikaci vůči klientovi,“ tak zní hodnocení portálu jedním jednoho z porotců soutěže.

Přizpůsobení místa a času doručení

E-Balík.cz je pohodlný a rychlý způsob, který umožňuje poslat zásilku v rámci České republiky nebo do zemí Evropské unie. Pomocí aplikace je možné posílání balíků na dobírku, tvorba adresářů i online sledování zásilky. Platbu za přepravu lze provést přímo přes internetový portál. Příjemce může přes portál změnit místo a čas přijetí zásilky dle svých potřeb. „Jedná se o službu pro veřejnost i pro podnikatele a firmy. Prostřednictvím e-Balíku můžete objednat kurýra, který přijede i s předtištěnými adresními štítky vyzvednout zásilku na vámi udanou adresu. Balík můžete také podat sami, například cestou na nákup, na jakémkoliv výdejním místě, v tzv.  ParcelShopu GLS.,“ dodává Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika.

Jednoduše a přehledně

Informace o ceně přepravy se zobrazuje v průběhu objednávky v nákupním košíku. Města, poštovní směrovací čísla i adresy firem napovídá inteligentní našeptávač přímo v zadávacím poli. Úspěšně dokončenou objednávku potvrzuje GLS zasláním e-mailu. „Vyplnění objednávky je opravdu velmi intuitivní a jednoduché. Pokud se zákazník zaregistruje, může zasílat balíky i na dobírku nebo si vytvořit svůj adresář. Vidět je i historie již uskutečněných objednávek. Vybrané dobírky jsou poukazovány automaticky na účet odesílatele do 3 dnů. Samozřejmostí je sledování průběhu přepravy pomocí systému Track&Trace, který je přístupný přímo na úvodní internetové stránce. Výhodou našich služeb je také to, že GLS má po celé Evropě přes 18 000 ParcelShopů, z toho již na 200 v České republice,“ dodává Pavel Včela.

Exit mobile version