home Móda, Móda a styl Elegantní podprsenky jako základ dámského šatníku

Elegantní podprsenky jako základ dámského šatníku

Snad každá žena se ráda pěkně obléká a s tím úzce souvisí i jejich obliba v nakupování. Ano, najdou se i výjimky, ale většina žen si ráda udělá radost něčím pěkným na sebe a rády se líbí. Možná by vás překvapilo, kolik žen dbá na svůj zevnějšek, do posledního detailu ladí své dokonalé outfity, ale když dojde na spodní prádlo, leckterá neváhá šetřit. Přitom kvalitní a elegantní spodní prádlo správně zvolené velikosti a střihu může se ženským sebevědomím udělat doslova divy.

Bez elegantní podprsenky ani ránu

Nešetřete na něčem, co vás celý den obklopuje, dodává vám oporu a díky čemuž se můžete cítit opravdu dobře. Ano, je řeč o spodním prádle. Správně zvolená podprsenka, kalhotky nebo třeba i dámské body jsou něčím, v čem byste se měly cítit pohodlně, ale zároveň i dobře vypadat. U elegantní podprsenky nemusíte řešit jestli při lehce průsvitném topu bude problém či nikoliv, v některých outfitech dokonce nebude vůbec na škodu, když bude lehce vykukovat, celkový dojem to naopak vylepší. A totéž platí pro dámské body, tento druh oděvu se opět vrací do módy a dá se krásně kombinovat s elegantními kostýmky, ale i tolik oblíbenými džíny či sukní.

Spodní prádlo jako dárek

Pokud hledáte ideální dárek pro přítelkyní a znáte její vkus a případně velikost, můžete ji překvapit elegantní dárkem. Nemusí se jednat jen čistě o spodní prádlo, ale třeba takové dámské župany jsou také krásný dárek. Navíc župan by si třeba nekoupila, protože je to něco, bez čeho se obejde. Krásný župánek ale do šatníku skutečné dámy rozhodně také patří.

Spread the love