home Bydlení Fyzioterapie v profesionálním pojetí

Fyzioterapie v profesionálním pojetí

Bolesti zad, kyčlí, bolavá záda, oči a krk. Tomu všemu může být konec, pokud se i vy začnete o sebe pořádně starat. Stačí se pořádně podívat na to, co nabízí klinika Redpointclinic a jakou fyzioterapii Praha 9 můžete vyzkoušet směle i vy. Tato klinika využívá ve své práci poznatky ze všech oborů lékařských, ale také z oborů příbuzných, které s touto problematikou úzce souvisí. Jmenovitě se jedná například o ortopedie, tělovýchovné lékařství, dále také třeba o neurologii a samozřejmě o všechny prvky fyzioterapie. Nedílnou součástí terapie je samozřejmě také vyšetření Neurac. tato technologie je založena na nalezení toho nejslabšího článku v naší pohybové soustavě a následné pomoci tomuto článku, a to díky šikovným rukám našich terapeutů Praha 9.

Koho klinika Redpointclinic léčí?

Místo, kterým je Redpointclinic, si mezi svými pacienty nevybírá. Snaží se pomoci každému, a to ať už se jedná o dítě, anebo ať jde o dospělého či vrcholového sportovce. Každý občas rád, a to třeba i pro pouhé protažení využije naší rehabilitaci Praha 9 či fyzioterapii. Klinika léčí dospělé, a to například s bolestmi zad, kyčlí, krku, ramen a podobně. Zajišťuje i takzvanou následnou péči po úraze, ale také připraví vaše tělo před operací a zotaví ho i po operaci.

Prevence je nedílnou součástí i Redpointclinic

Ať je tomu jak chce, tak prevence má své místo všude. I k jejich práci to samozřejmě patří a poskytnou vám maximální součinnost, jak při pravidelné rehabilitaci, následné rehabilitaci Praha 9, tak i při preventivní práci. Prevencí se rozumí kontrola pohybového aparátu ještě před tím, než nám bude skutečně něco diagnostikováno. Existují tři typy důvodů, proč se obrátit na prevenci. Prevence fyzioterapií Praha 9 je především pro lidi, kteří vykonávají těžkou fyzickou práci, kteří mají nedostatek pohybu, a to buď z důvodu obezity, anebo z jiných, a pro lidi, kteří dlouho, třeba pracovně, setrvávají ve statických pozicích.

Spread the love