home Služby Gymbee: nezačínejte zítra, začněte už dnes

Gymbee: nezačínejte zítra, začněte už dnes

Je mezi námi velmi málo lidí, kteří na otázku toho, zda jsou se sebou spokojení a cítí se šťastně, odpoví kladně. Téměř každý z nás na sobě pociťuje určité nedostatky, ať už jde o postavu, nebo o duševní zdraví. Díky revoluční platformě Gymbee, tomu můžete učinit přítrž.

Dnešní uspěchaná doba má za následek to, že si čím dál tím míň dokážeme najít čas pro sebe. A pokud už nějaký ten čas máme, nevyužíváme ho tak, jak bychom měli nebo chtěli. Sedavá zaměstnání, která jsou častější než kdy dřív, k naší spokojenosti také nepřispívají. Kvůli tomu pak trpí nejen naše fyzická, ale i psychická kondice.

Mějte na paměti, že 150 minut cvičení týdně výrazně přispívá k našemu zdravějšímu já. Při dostatečném pohybu, se totiž riziko předčasné smrti snižuje až o 35% a to už opravdu stojí za to, vstát z gauče a trochu se hýbat. Platforma Gymbee si dala za cíl to, aby učinila Čechy a Češky zdravější a také spokojenější.
Na stránkách naleznete nejrůznější videa a audio nahrávky, které se zaměřují na klasické cvičení, ale objevují se zde i taková témata jako jóga, meditace, techniky pro lepší a kvalitnější spánek, antiage série a ještě mnohem víc, opravdu je z čeho vybírat.  Nechybí ovšem ani cvičení pro těhotné, cviky, které pomáhají po porodu či při bolestivé menstruaci.

Veškeré lekce jsou navíc natáčeny experty a v nadstandardní kvalitě. V blízké době začne platforma pracovat i s živým vysíláním. Nespornou výhodou je také to, že se díky Gymbee vyhnete návštěvě fitness centra, což může být pro mnohé z nás stresující záležitostí. Navíc k účtu, který stojí jen 200 korun měsíčně, s více než stovkou videí všeho druhu, máte přístup nejen vy, ale současně mohou být přihlášeny ještě další dvě osoby.

Udělejte něco pro své zdraví a navštivte stránku www.gymbee.cz.

Spread the love
  • 5
  •