home Dárky Hledáte nejlepší zimní bundu nebo kabát? Základní tipy, které vám výběr ideálního svršku na zimu usnadní

Hledáte nejlepší zimní bundu nebo kabát? Základní tipy, které vám výběr ideálního svršku na zimu usnadní

Podle kalendáře je zima v plném proudu, při pohledu z okna však zatím nic nenasvědčuje tomu, že bychom se měli obávat třeskutých mrazů. Ale zítra může být všechno jinak a bez hřejivé zimní bundy či kabátu se většina z nás neobejde. Pokud jste zaspala a zapomněla si pořídit nový kousek, máte nejvyšší čas to napravit. Poradíme vám, jak je ladit.

Černá není out, pozornost s ní však neurvete

Většina české ženské populace preferuje dámské zimní bundy a kabáty v tmavších barvách. Žebříčku popularity pak vévodí klasická černá. Možná jste typ, který si v outfitu takové barvy libuje a nechystáte se vykročit mimo svou komfortní zónu – nedělejte si s tím hlavu, černá je nesmrtelná a určitě v jejím případě neuděláte chybu. Jen se smiřte s tím, že z davu také nevystoupíte.

Tmavý kabát či bunda jsou neutrální a hodí se téměř ke všemu. V případě elegantnějšího střihu si je bez obav můžete vzít i na společenské šaty. Ale možná seberete odvahu na to, abyste vyšla ven v mnohem výraznějším outfitu. Z minulých let přetrvaly pastelové barvy, které vyzařují velmi pozitivní energii. Ty se ovšem nemají v lásce s černou – akceptovatelné je pouze oblečení, kde nad černou převažuje bílá. Sázkou na jistotu je ovšem pastel na pastel.

Nebojte se barev, jsou pozitivní a budí pozornost

Dámský zimní kabát či bunda může být i veselá a hravá. Svědčí o tom bohatá nabídka pestrobarevných kousků, ze kterých si zaručeně vyberou extrovertní a stále usměvavé dámy. Takové kreace přímo vybízí ke kombinaci s podobně pestrým oblečením. 

Co byste si měla před pořízením nové bundy či kabátu ujasnit, je styl. Nepotrpíte-li si na typicky „ženskou“ módu, nebojte se sáhnout po sportovněji laděném kousku. Pokud běžně nosíte sukně, šaty, silonky a boty na vyšším podpatku zaměřte se na elegantní střihy. Poohlédněte se na bertoo.cz, kde najdete prošívané, lehké i péřové, sportovní i elegantní bundy a stejně širokou nabídku kabátů.

Spread the love