home Dárky, Doplňky Hodinky Michael Kors si zamilujete

Hodinky Michael Kors si zamilujete

Hledáte dokonalé hodinky? Právě jste je našli! Protože hodinky Michael Kors jsou přesně takové! A jak by ne? Sám jejich tvůrce je neobyčejně výraznou osobností.

Michael Kors – herec nebo návrhář?

Ačkoliv se ctižádostivý Američan původně toužil stát hercem, nakonec od svého původního plánu musel upustit. Nedostatek hereckého talentu jej zavedl na jinou cestu. Ale co se zprvu jevilo jako prokletí, změnilo se v požehnání. Jméno Michael Kors dnes není spojováno s dramatickým uměním. Známé přesto je. Tento výjimečný muž se totiž do obecného povědomí zapsal díky svému citu pro módu.

Rodák z Long Islandu, původním jménem Karl Anderson Jr., v sobě tento vzácný talent objevil už jako velmi mladý. Jeho matka, Joan Hamburger, která se v mládí věnovala modelingu, byla přesvědčena, že jeho zvýšený zájem o umění módního návrhářství, pochází z její strany. Když bylo Karlovi pět let, znovu se provdala za muže jménem Bill Kors. Chlapcovo příjmení se tedy změnilo, a když dostal možnost vybrat si k tomu i nové křestní jméno, přejmenoval se na Michaela Davida Korse, kterým zůstává dodnes.

Módní styl, co vás nenechá na pochybách

Michael Kors kromě nadčasových hodinek navrhuje i oblečení, kabelky a mnohé jiné doplňky. Výhodou je, že tak máte jedinečnou příležitost sladit svůj šatník s koženou taškou a třpytivou ozdobou, která se bude na vašem zápěstí dokonale vyjímat.

Dámské hodinky Michael Kors si okamžitě zamilujete. Perfektně podtrhnou charakter každé dámy, díky svému luxusnímu a čistému designu. Materiály, ze kterých se tyto hodinky vyrábí, jsou vysoce kvalitní a některé modely jsou dokonce ozdobeny drahými kameny. Hodí se tedy ke každé příležitosti. Můžete si je vzít, jak na pracovní schůzku, společenské setkání, do kina, na večeři v drahé restauraci, na oslavu nebo čistě pro vlastní potěšení. Ke sportovním činnostem se příliš nehodí, zato vaše okolí zcela jistě oslní.

Chcete udělat, co nejlepší dojem při pracovním pohovoru? Dokázat, že máte vytříbený vkus? Pak vyzkoušejte třeba stříbrné hodinky Michael Kors Darci MK3190 nebo nádherný zlatý model Michael Kors Slim Runway MK3179. V současnosti je také velmi moderní barva růžového zlata – model Michael Kors Darci MK3192 se těší velké oblibě a je prostě dokonalý.

Vytvořte si vlastní styl – staňte se módní ikonou. Inspirujte ostatní.

A pokud nechcete krásnými hodinkami obdarovat sami sebe, darujte je svým blízkým. Elegantní a praktický dárek k narozeninám, k Vánocům, k Valentýnu nebo jiné speciální příležitosti, se určitě neztratí.

Nechte se vtáhnout do podmanivého světa Michaela Korse. Lepší dárek nenajdete.

Spread the love