home Móda a styl, Těhotenství a mateřství I s bříškem se můžete oblékat slušivě a žensky!

I s bříškem se můžete oblékat slušivě a žensky!

Těhotenství je bezesporu jedním z nejkrásnějších období v životě ženy. Stupňující se radost z rostoucího bříška, prvních pohybů a čím dál silnějšího pouta mezi maminkou a nenarozeným miminkem – nejedna žena by nám jistě dala za pravdu, že si tohle období i přes pár nepříjemností užívá na maximum. Mnoho žen zastává názor, že těhotenská móda není slušivá, ženská ani lichotivá. Že je spíše praktická a nudná. A to vůbec není pravda! I s kulatým bříškem se můžete oblékat slušivě a žensky!

Těhotenské oblečení nechá vyniknout ženské tvary

 

Těhotenské oblečení je navrženo tak, aby nechalo vyniknout vaše krásné ženské tvary. Za přibývající kila se v těhotenství rozhodně není potřeba stydět (většinu z nich necháte na porodním sále, takže není co řešit) ba naopak je hrdě ukazujte a vystavujte na obdiv celému světu. Nebojte se nosit těsné střihy, které věrně kopírují postavu. Nesnažte se schovávat za volné oblečení ve snaze zamaskovat kila navíc. Móda pro těhulky vás bude bavit svými vzory, pohodlným materiálem a slušivými střihy.

Pohodlné šaty unosíte všude

Většina budoucích maminek si okamžitě zamiluje těhotenské šaty, které jsou pohodlné a praktické na nošení, jsou vyrobené z příjemných materiálů a dají se nosit prakticky kamkoli. Unosíte je na doma, kdy nechcete řešit, co si vezmete na sebe. Užijete si s nimi horké léto, kdy se nebudete zbytečně potit, a vzdušný střih vám zajistí maximum pohodlí. Šaty elegantnějšího nebo chcete-li lehce formálnějšího designu, unosíte i do práce, na nákupy nebo do města. Tenhle kousek v šatníku těhotné ženy zkrátka nesmí chybět!

Ať vám není zima

 

Když jde počasí proti nám a je potřeba sáhnout po teplejším oblečení, budoucím maminkám se hodí hřejivá těhotenská bunda.  Především pokud budete mít zimní miminko a s bříškem budete přečkávat chladnou zimu, pohodlná bunda, která dokáže zahřát, vám zaručeně přijde vhod. Zapomeňte na střihy „ala pytel“, těhotenské bundy působí velmi moderně, mají pestré barvy a kvalitní materiály. S takovou bundou vám zima rozhodně nebude!

 

 

Spread the love
  • 5