home Tipy Interiér pod taktovkou ženy

Interiér pod taktovkou ženy

Ženy odjakživa udržovaly oheň v jeskyni. V přeneseném slova smyslu jsou ženy po tisíce let těmi, kdo v reálu pečují o domácí atmosféru a komfort celé rodiny. Aby byla doma skutečná pohoda a všichni se tu cítili příjemně, měl by být interiér funkčně a přitom efektně zařízen. Ženský element je stmelující prvek a nikdy nezklame. Ženy mají cit pro vše krásné, vědí, co je potřeba a proč to tak funguje.

Kuchyně bývá zcela pod taktovkou ženy, obývací pokoj je „fifty fifty“ a měl by multifunkčně sloužit všem, ložnice je negližé pro manželský pár a dětské pokoje by měly respektovat touhy a potřeby těch nejmladších. Každý člen rodiny má nárok na vlastní místo „pod sluncem“, kde to bude podle jeho gusta. Dobrá manželka a matka ví, že pokud jim ho poskytne, zavládne doma „klid a mír“ a spokojenost všech, rovná se dobrá nálada.

Nábytek na přání

Kompletní vybavení interiérů zajistí truhlářství Praha. Již od roku 1991 zde vyrobí nábytek na míru. Ženuškám vyrobí kuchyně na zakázku. Ty zahrnují 3D návrhy, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu. Dobrá kuchyň musí zvládnout každodenní provoz, kdy se v této místnosti nejen vaří, ale pravidelně se zde stravují všichni členi domácnosti.

Truhlářství na Praze 5 bez mrknutí okna zvládne i nábytek do obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice nebo dřevěná schodiště. Přestože se podoba obývacích pokojů za poslední roky změnila snad ze všech místností nejzásadněji, stále by jejich dominantou měla být nábytková stěna vyrobená na míru. V ložnicích pak rozhodně najdou svoje místo vestavěné skříně a v dětských pokojích by neměl chybět dostatek odkládacích prostor pro hračky nebo studijní materiály.

Precizní praktičnost

Truhlářství se nezalekne ani takových specifik, jako jsou atypická vestavěná patra nebo koupelnové skříňky. Mistr truhlář dbá velmi precizně na detaily, inspiruje se fantazií, používá nejrůznější kování a nebrání se inovacím na přání. Abyste si o svých požadavcích a přáních udělali reálnou představu, v truhlářství Marek vám rádi zpracují 3D návrhy. Návrh je sice zpoplatněný, ale jeho cena vám bude následně odečtena z realizované zakázky.

Spread the love