home Tipy, Zdraví, Zdraví Jak liftingové nitě omlazují a regenerují zároveň?

Jak liftingové nitě omlazují a regenerují zároveň?

V moderní době nemusíte jít hned na plastiku, pokud si přejete mladší a zářivější vzhled. Dokonce je lepší to nedělat. Existují totiž procedury, které pokožku činí krásnější tím nejlepším způsobem – léčí ji a vyživují. Mezi tyto procedury patří i liftingové nitě.

V čem spočívá úspěch mezonití

Tyto speciální nitě, nazývané mezonitě, patří mezi velmi vyhledávanou proceduru estetické medicíny. Úspěch mají nejen díky báječným výsledkům. Jde také o velmi rychlou a bezpečnou proceduru. A výsledky na své tváři uvidíte ihned.

Jak liftingové nitě působí

Efekt je okamžitý samozřejmě i proto, že nitě fyzicky podpírají unavené části obličeje. Přímo pozvednou pokleslé obočí, povislou kůži a kontury obličeje.

To je však jen jednou částí jejich působení. Látky těchto mezonití totiž stimulují tvorbu kolagenu a vytváří nové kolagenové sítě. Kolagen pak způsobuje nejen vyplnění a zpevnění tváře. Stojí za celkovým ozdravením, prozářením, vyhlazením a komplexním zkrášlením pokožky.

Samotné ošetření

Liftingové nitě se do pokožky aplikují ultratenkou jehlou. Nejde o nijak traumatický zážitek. Nitě jsou (nebo by měly být) plně biokompatibilní, takže nehrozí žádná nežádoucí reakce organismu a celá procedura je tedy opravdu bezpečná.

Nitě se během několika měsíců zcela vstřebají do pokožky – dojde k tomu až tehdy, když je kůže sama díky novotvorbě kolagenu pevná a podporu nepotřebuje. Omlazující efekt přetrvává 2 až 5 let.

Kde se poradit

Zajímá vás více informací, než učiníte toto důležité rozhodnutí? To je velmi moudré, existuje i řada dalších omlazujících procedur a některé mohou být třeba právě pro vaši tvář dokonce vhodnější. Nejlepší radu získáte vždy při osobní konzultaci.

Objednejte se nyní na nezávaznou konzultaci do estetické kliniky Altos v Praze a zjistěte, jaké další cesty vedou k vaší znovu mladé a krásnější tváři.

 

 

 

Spread the love
  • 5