home pro Ženy Jak na svatební oznámení? Rady, které oceníte

Jak na svatební oznámení? Rady, které oceníte

Plánujete svůj velký den D? Rozhodli jste se po několika dlouhých letech společného soužití vzít? V tom případě byste měli svůj čas věnovat nejen výběru šatů či svatební kytici, ale taktéž byste ho měli věnovat svatebním pozvánkám, bez kterých by hosté nevěděli, kam jet či kde a v kolik se bude svatba konat. 

Tvorba svatebních oznámení však není něco, co byste mohli podceňovat. Je to důležitá součást svatby, která by měla společně s ostatními věcmi krásně ladit. Pokud si nejste jistí tím, jak by mělo svatební oznámení vypadat nebo na co nezapomenout, přinášíme vám několik rad, které se vám budou hodit právě při tvorbě svatebního oznámení. 

Neodbočujte od stylu vaší svatby

Jak již bylo zmíněno, je velmi důležité, aby i svatební pozvánky plně zapadly do vašeho stylu svatby. Je to její součást, proto není dobré odbočovat, naopak byste se měli držet ve stejném stylu. Pokud tedy sázíte na jednoduchost, vsaďte na klasické bílé pozvánky. Pokud se svatba bude nést ve znamení eukalyptu, jenž je u moderních svateb velice oblíbený, nezapomeňte na svatební pozvánky eukalypt natisknout. 

Hlavně, ať je vše čitelné

Líbí se vám na pozvánce drobné, zdobné písmo, ale kvůli němu nejde nic přečíst? Raději se daného písma vzdejte, protože by vám nikdo nepřišel, pokud by se pozvánka nedala přečíst. Při tvorbě pozvánek je jejich čitelnost zásadní, od čitelnosti se odpíchněte při výběru barev nebo fontu písma. 

Dvakrát měř, jednou řež

A sice kontrola je nezbytností. Nechcete přece, aby se v pozvánkách vyskytla chyba. Proto raději dvakrát kontrolujte každé slovo. Tím se vyvarujete nejen trapasu, ale především i opětovanému tisknutí nových a už bezchybných pozvánek. 

Nezapomeňte na pozvánku ke svatebnímu stolu

Součástí pozvánek by měla být i pozvánka ke svatebnímu stolu. Pokud chcete někoho zvát jenom na obřad, pozvánku ke svatebnímu stolu mu nepředávejte. 

Spread the love
  • 5