home Móda a styl, Tipy Jaká sukně bude pro vás ta nej?

Jaká sukně bude pro vás ta nej?

Sukně jednoznačně patří do dámského šatníku. Správně zvolený kousek si dokáže pohrát s našimi přednostmi a stejně tak i zakrýt nedokonalosti, na které nejsme zrovna dvakrát pyšné. A co vy? Máte ve své šatní skříni vhodnou sukni, nebo tento šikovný kousek postrádáte? Nebo snad nevíte, jaký typ nebo střih sukně sedne právě vaší postavě a nejvíce vám zalichotí? V tom případě jste tu správně, protože my vám s výběrem pomůžeme!

Jak si správně vybrat sukni

Stejně jako džíny a šaty i sukně patří mezi ženské „must have“, bez kterého se žádná dámská skříň neobejde. A ta vaše taky ne. Nosit sukni je jedna věc, vybrat si tu pravou je věc druhá – a jak jistě moc dobře víte, mnohem složitější. V následujících řádcích vám poradíme, jak poznat sukni, která je pro vás jednoduše ta nej!

·         Plisované sukně

K plisovaným sukním chová spousta žen předsudky. Ty vychází především ze skutečnosti, že plisované sukně byly hitem před několika lety a nosit je v současné době by byl módní trapas. Není to pravda, plisovaný styl se totiž opět vrací na přední příčky a jeho největší předností je nadčasový vzhled. Nejvíce sluší ženám s chlapeckou postavou, těm prokáže největší službu.

·         Áčkové sukně

Objemné a lehce rozšiřující ačkové sukně si prostě musíte zamilovat! Především pak ženy s postavou ve tvaru jablka, které by do své šatní skříně měly zařadit minimálně dva takové kousky. Áčková sukně umí vyzdvihnout krásu pasu a zároveň nepřidat zbytečné centimetry spodní polovině těla.

·         Kolová sukně

Kolová sukně je často zaměňována s áčkovou sukní, protože na první pohled vypadají velice podobně. I tento střih sukně definuje štíhlý pas a hravě si poradí s partiemi, které chtějí ženy schovat. Máte-li postavu ve tvaru přesýpacích hodin, pak je tahle sukně vaší jasnou volbou číslo jedna!

 

 

Spread the love
  • 5