home Tipy, Zdraví, Zdraví Jaké možnosti omlazení nabízí laserová rejuvenace

Jaké možnosti omlazení nabízí laserová rejuvenace

Omlazení během pár minut pomocí bezpečného léčebného paprsku. Koho by to nelákalo? Jaké existují možnosti a s čím počítat?

V čem je kouzlo laserové rejuvenace?

Laser šetrně odstraní vrchní odumřelou část pokožky a poté léčebně působí v hlubších vrstvách kůže. Probouzí enzymy a fibroblasty a obnovuje intenzivní tvorbu kolagenu a elastinu. Právě tyto dvě látky jsou pro mladý a krásný vzhled zcela zásadní.

Pokožka, která jich má dostatek, je vypnutá, pružná, svěží a bez vrásek. S laserem lze tohoto efektu docílit během chvíle. Vyhladí jemné i hlubší vrásky, jizvičky i nerovnosti.

Jaké jsou možnosti?

Můžete podstoupit ošetření celé tváře i dekoltu, nebo se orientovat pouze na potřebné partie. Řada pacientů absolvuje pouze resurfacing očního okolí, aby se zbavili pokleslých víček a unaveného pohledu.

Také se můžete rozhodnout pro rejuvenace cévním laserem. Výsledky i procedura jsou podobné, v podstatě jde o typ laseru vhodnější pro citlivou a problematickou pleť.

Existují rizika?

Ošetření laserem patří mezi neinvazivní a velmi bezpečné procedury.

Paprsek působí pouze do hloubky 3 mm, což je bezpečná hranice. Veškeré laserové záření se odpařováním dostává okamžitě z těla ven. Příprava na zákrok je minimální a ani období rekonvalescence není dlouhé.

Informace na míru

Každý z nás má unikátní pleť, ke které je třeba přistupovat individuálně. Proto je nutné absolvovat konzultaci, protože jen specialista dokáže přesně určit, co vaše pokožka potřebuje.

Navštivte estetickou kliniku Altos v Praze, kde se vám dostane maximální péče zkušených odborníků. Objednejte se na nezávaznou konzultaci ještě dnes a zjistěte, jaké procedury přinesou ty nejlepší výsledky právě vaší tváři.

Spread the love
  • 5