home Móda Jaké peněženky jsou v módě na podzim?

Jaké peněženky jsou v módě na podzim?

Módní trendy v oblékání se mění častěji než počasí, jen co si zvyknete na skinny kalhoty, už jsou zase out. Trendy, co se týče doplňků, jako jsou dámská peněženka, značková kabelka, či pokrývky hlavy, se nemění tak často. Přemýšlely jste dámy někdy, čím to je?

Možná proto, že tyto doplňky – kožená peněženka dámská, kvalitní kožená kabelka, či kožené rukavice jsou vyrobeny z opravdu luxusního a odolného materiálu, že z módy jen tak nevyjdou. Kvalita a luxus budou v módě vždy. A pokud jsou takové doplňky odborně dílensky zpracované, vydrží vám spoustu let.

V módě teď s nástupem podzimních plískanic jsou barvy korespondující se spadaným listím. Béžová, hnědá, okrová, červená, dokonce i žluté peněženky a kabelky, hrají tuto sezónu prim. Převládá neutrální jednoduchost, bez zbytečného zdobení. In se zase pomalu, ale jistě stává velká dámská peněženka. Ve velikosti tzv. hospodských kasírek, či psaníčka. Peněženka není totiž jen věc, do které uschováme peníze, doklady a účtenky. Ale je také důležitým designovým kouskem, jež doplní outfit každé ženy.

Záleží-li vám na módě a čtení módních magazínů je vaší vášní? Pak jistě víte, že ty nejdrobnější detaily dokáží zničit dojem z vašeho outfitu. Pokud budete mít na sobě značkové hodinky a oblečení, ale z kabelky za několik desítek tisíc vytáhnete ušmudlanou peněženku, určitě na nikoho nezapůsobíte.

Dosluhuje vaše peněženka? V tom případě je nevyšší čas „napsat Ježíškovi“, aby vám pořídil novou.

Spread the love
  • 5