home Tipy V jaké póze vyfotíte tu nejlepší fotku?

V jaké póze vyfotíte tu nejlepší fotku?

My ženy chceme za jakékoli situace vypadat dobře. A jakmile jde o fotky, platí tohle nepsané pravidlo dvojnásob. Určitě se ale shodneme na tom, že vyfotit dobrou fotku, na které se líbíme samy sobě, dá mnohdy pořádně zabrat. Ačkoli se snažíme a klidně i stokrát stiskneme spoušť, nepodaří se nám získat ani jeden použitelný snímek. Není se pak čemu divit, že nás na nějaké focení přejde chuť. Tak co s tím?!

Chci dobrou fotku! Jak na to?

Ať děláte, co děláte, mažete jednu fotku za druhou. A víte, že existují pózy, které fungují vždycky? Schválně jednu z nich zkuste a uvidíte, že na fotce budete vypadat dobře!

1.      Šup na špičky!

Tedy ne na obě, bohatě postačí jedna. Až se budete příště chtít vyfotit a především budete chtít fakt fotku plnou dynamicky a šmrncu, pak se postavte na jednu špičku. Je jedno, jestli k tomu použijete levou nebo pravou nohu, výsledek bude stejný. A věřte nám, že tenhle snímek bude patřit k těm nejlepším, které jste kdy udělali.

2.      Kouzlo momentu!

Myslíte si, že se na všech fotkách musíte dívat přímo do objektivu? V tom případě si to myslíte špatně! Nikde není psáno, že to tak nutně musí být, proto vyzkoušejte následující: nastavte svou tvář tak, aby nemířila naproti objektivu. Dívejte se kamsi do dálky, jako by vás někdo zachytil v krátkém momentu.

3.      Ať je poblíž zeď!

Určitě nám dáte za pravdu, že udělat fotku kdesi v prostoru není jen tak. V takové chvíli prostě nevíte, kam dáte ruce, jak nastavit nohy. A co kdybyste to příště zkusili u zdi? Je jedno, jestli to bude doma nebo někde venku. Je to jednoduchý trik, který ale na fotkách funguje a působí nenuceně. A to je vaším cílem, ne?

4.      Hravě a vesele!

Kdo říká, že sena fotce musíte tvářit vážně nebo naopak rádoby svůdně? Ne všechny fotky musí být takové, abyste na nich vypadaly jako sexbomby. Co kdybyste to někdy zkusili vesele a hravě? Zkrátka se na focení bavit, usmívat se od ucha k uchu, klidně udělat něco bláznivého?

Spread the love
  • 5