home Tipy, Vztahy a rodina Jaký je rozdíl mezi erotickou masáží a sexem?

Jaký je rozdíl mezi erotickou masáží a sexem?

Hodně osob se před erotickou masáží zdráhá, protože si hned představí cizí osobu, která se bude dotýkat jejich intimních partií pro své vlastní potěšení, nebo s nimi bude mít dokonce pohlavní styk. Takto ale erotická masáž určitě nevypadá. Víte, jaký je rozdíl mezi erotickou masáží a obyčejným sexem?

Erotická masáž není zakončena sexem

Erotická masáž je okamžik, kdy se masér dotýká celého těla svého klienta. Ačkoliv při běžné erotické masáží k sexu nedojde, i tak jde o velmi vzrušující a erotický zážitek. Celá masáž bývá prováděna za účelem vzrušení, mnohdy může dojít i k orgasmu klienta. To, co bude součástí erotické masáže a co už nikoliv závisí službu od služby, maséra od maséra. Nikdy se však nestane nic, co by vám bylo nepříjemné. Své masérce nikdy nenabízejte sex, protože by se vám mohlo stát, že celou masáž zruší. Mezi erotickým masérem a prostitucí je podstatný rozdíl. Stejně tak můžete očekávat, že se vás masér bude dotýkat pouze rukama či body to body, nikdy ale ústy.

Na vše se jde postupně

Hodně erotických masáží začíná masáží zad, abyste se nejprve uvolnili. Nikdo vás nechytí za váš klín a nezačne vás obyčejně uspokojovat. Tyto praktiky patří především klasickému eskortu. V místech, kde jsou masáže prováděny, je nastolena intimní atmosféra, která usnadní to, abyste se uvolnili. Masáž je prováděna osobami s bohatými zkušenostmi a nehrozí, že vám někdo ublíží.

Erotické masáže jsou využívané po dlouhá staletí a slouží k povzbuzení i relaxaci. Maséři se věnují celému tělo, postupně však směřují k intimním partiím, kterým se věnují až do konce masáže. Není výjimkou, že vás může masáž vzrušit tak, že prožijete orgasmus. Erotické masáže uvolňují napětí, stres, zlepšují krevní oběh, uvolňují ztuhlé svaly a povzbuzují vaše libido.

 

 

Spread the love
  • 5