home Móda a styl, Tipy Jarní must have? Jednoznačně košile!

Jarní must have? Jednoznačně košile!

Mít ve svém šatníku košili je pro každou ženu nepsaná povinnost. S jakým jiným kouskem můžete tak báječně kouzlit, jako právě s pohodlnou a dobře padnoucí košilí?! S příchodem jara, na které jsme se všichni strašně těšili, přicházíme s několika tipy, jak košili právě v tomto období nosit. A pokud ještě žádnou trendy košili ve své šatní skříni nemáte, pak v dnešním článku určitě najdete i kopem inspirace, jaký model si pořídit!

Asymetrie má zelenou!

Asymetrické tvary jsou ženám dobře známé, často je vídáme na šatech, topech nebo třeba halenkách. Na jaře letošního roku se budou asymetrické tvary a vzory objevovat i na košilích. Teď nemáme na mysli, že si budete moci pořídit model, který bude mít jeden rukáv dlouhý a druhý třeba končící nad ramenem. Ne! Hitem letošního jara budou asymetrické vzory, tedy takové košile, které budou mít na jedné polovině jiný vzor nežli na té druhé. Můžete se vsadit, že s takovým kouskem uděláte ve společnosti dojem!

Crop košile (ne)jen pro odvážné!

Znáte crop střih? Pokud ne, pak vám rádi vysvětlíme, že se jedná o střih končící nad pupíkem. Dříve se tento střih hodně nosil a kombinoval se s kalhotami s vysokým sedem a světe div se – tenhle trend se teď vrací do módy! Jestliže chcete jít s dobou a oblékat se podle nejnovějších trendů, pak si pořiďte crop košili. Ta nechá zvýraznit vaše křivky a v kombinaci s kalhotami, džíny, legíny nebo třeba sukní do pasu bude vypadat doslova božsky!

Květinový vzor na scénu!

Jestli k jaru něco patří, pak je to oblíbený květinový vzor. Ten zkrátka v tomto období nesmí chybět a letošní rok se projeví i na košilích. Uměli byste si představit, že nosíte trendy košili s květinovou výšivkou? Spojení květinového vzoru a znovu objeveného trendu v podobě výšivek dává vzniknout něčemu náramnému, co každému ve vašem okolí vyrazí dech.

 

Spread the love
  • 5