home Zprávy Kabina vrtulníku Robinson čeká na vás

Kabina vrtulníku Robinson čeká na vás

Už jste někdy měli sen, ve kterém létáte? Určitě ano, takové sny potkávají každého z nás. Jaký to byl pocit? Krásná volnost, lehkost a svoboda? Než začnete hledat ve snáři, jaký mají létací sny význam a jaké poselství vám přináší, zkuste si takový sen prožít. Jsou tu vyhlídkové lety vrtulníkem Praha.

Let vrtulníkem má magické kouzlo

Vypravíte se na dovolenou, vystoupáte do hor nebo si dáte pěkně do těla ve fitness centru. To vše, abyste unikli na chvíli starostem z pracovních úkolů a domácích povinností. Máme pro vás recept na mnohem účinnější balzám na duši. Dopřejte si zážitek, díky kterému budou všechny vaše nářky a strasti vypadat malicherné a nepodstatné. Vystoupejte do výšin. Zkuste adrenalinový let vrtulníkem. Za pár minut budete nabiti tolika zážitky, jako za měsíční dovolenou a na zem dosednete s pocitech úchvatného uvolnění, lehkého vzrušení a doživotní láskou k létání.

Let vrtulníkem nad Prahou a blízkým okolím

Soukromý let vrtulníkem je naplánován tak, aby vás během letu vzal na malebná místa v okolí Prahy nebo středočeského kraje. Můžete obdivovat Karlštejn či Konopiště bez zástupů turistů a z perspektivy, které se naskytne jen zlomku populace. Prosklená kabina neruší výhled a vy se téměř stáváte součástí vzdušného prostoru.

Překvapení, kdy se podlamují kolena

Až se rozhodnete let vrtulníkem Praha věnovat někomu ze svých blízkých, ujistěte se, že máte v místnosti křeslo, židli nebo rovnou sedací soupravu. Je to tak fantastický dárek, že je třeba očekávat, že se obdarovanému doslova podlomí kolena a na čas se mu zatají dech. Co teprve, až se posadí do pohodlné kabiny? Zážitky z letu vrtulníkem zůstávají napořád!

Dáváte mnohem více než šperk nebo další kus oblečení co rychle vyjde z módy. Dáváte prožitek.

Spread the love