home Móda a styl, Tipy Kde sehnat ideální šaty pro váš velký den?

Kde sehnat ideální šaty pro váš velký den?

Jakmile se žena chystá na nějakou významnou událost, jako první většinou řeší, co si vezme na sebe. A pokud se jedná o tak významný den, jako je svatba, nebývá volba vůbec jednoduchá. Skoro každá žena touží být aspoň někdy za princeznu nebo vílu, a takovou příležitostí bývá většinou v běžném dospělém životě jen ples nebo svatba. Proto je téma slavnostních a svatebních šatů tak ožehavé.

wedding-756269_640

Jak za šaty neutratit majlant a přesto být spokojená

O svatebních šatech má každá žena trochu jinou představu, ale vždy je třeba, aby se v nich cítila dobře a padly jí. Při obřadu rozhodně nikdo nechce řešit, zda všechno drží, jak má, a jestli vypadá dobře. Svatební šaty nebo plesové šaty si můžete objednat přes internet, koupit v obchodě, nechat ušít nebo si je vypůjčit. Poslední jmenovanou možnost využívá drtivá většina žen. Otázkou zůstává, kam zajít, pokud jsme z Prahy a okolí, nechceme za oděv utratit majlant a rádi bychom měli záruku kvalitních služeb na vysoké úrovni? Dobrou volbou je salon Brilliant princess – svatební šaty Praha, který má v sortimentu i šaty plesové a další.

šatyšaty

Důležité je cítit se pohodlně a ve své kůži

Během obřadu na nás budou všechny oči upřené a na tento den nikdy nezapomeneme. Proto si chceme připadat v tu chvíli nejkrásnější na světě. Zároveň by ale měla žena zůstat věrná svému stylu a vkusu. Nelíbí se vám korzetové šaty s bohatě nařasenou sukní? Neberte si je. Je i mnoho dalších možností a v dobrém salonu vám pomohou najít takové, které sednou vaší osobnosti. Rovněž není striktně dáno, že musí být barva bílá.

Kupovat plesové šaty nebo si je půjčit?

Chystáte se na nějaký honosnější ples a nemáte nic patřičného na sebe? Někdy se i pro takovou událost vyplatí navštívit půjčovnu. Plesové šaty Praha v salonu Brilliant princess nadchnou mladé dívky i zralé dámy. Nezanevřete na osobitý styl, pečlivě vybírejte, existuje spousta střihů, materiálů a barev. Není třeba sahat hned po prvních nebo druhých šatech. Klidně vybírejte dlouho. A pokud si chcete šaty koupit, můžete nahlédnout do sekce Plesové šaty výprodej a možná koupíte nějaké za nižší cenu.

Spread the love