home Dárky, Tipy Když fotoknihu, tak od Happy Fota!

Když fotoknihu, tak od Happy Fota!

Přemýšleli jste už o tom, že byste si vyrobili místo fotek do starodávného fotoalba moderní fotoknihu? A slyšeli jste někdy o fotoknize na fotopapíru? Víte, jaký je rozdíl mezi digitálně tištěnou fotoknihou a tou vyvolanou chemickou cestou? Obrovský!

Happy Foto tiskne všechny fotoknihy na kvalitní značkový papír, ale ty, které označuje jako deLUXE, vyvolává tradiční chemickou cestou. Jestli si tedy chcete vyrobit fotoknihu z opravdu kvalitních fotografií, které si zaslouží profesionální zpracování, vyberte si fotoknihu deLUXE. Protože na fotopapíru, který používá Happy Foto k výrobě fotoknih deLUXE, neulpívají otisky prstů, nemusíte se obávat brzkého ohmatání. Kontrast i jas fotek budou na každém záběru ve vaší fotoknize přesné takové, jako byste fotky nechali vyvolat u toho nejlepšího profi fotografa. A největší a na první pohled největší výhoda fotoknihy deLUXE? Když ji otevřete, neztratíte ani milimetr z fotek ve hřbetu knihy! Každá fotka, kterou umístíte přes dvě stránky, bude totiž plochá.

Jak fotoknihu vytvořit? Online na stránkách www.happyfoto.cz, v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes novou aplikaci HappyFoto-MOBILE.

 

Spread the love