home Děti, Tipy Když táta řekne: “Dost vztekání!” a dostane super nápad…

Když táta řekne: “Dost vztekání!” a dostane super nápad…

Byl jednou jeden tatínek, jmenoval se Simon Langham a ten měl synka jménem Freddie. Když byly Freddimu tři roky začal nesnášet jízdu v kočárku, ta je přece pro mimina! V kočáru, že prý jezdit nebude, ale k delší chůzi se klučina také moc neměl. A tak začaly ranní scény při cestách o školky a na nákup a na hřiště… Všichni byli zoufalí a koumák táta Simon si řekl, že musí existovat něco, co by tuto situaci vyřešilo. Bum, prásk, ťuk, ťuk, vymyslel vozítko, na kterém jezdit chtěl ten vzteklý kluk 🙂

Legrační, hloupé, nepravděpodobné? Možná od každého trochu, ale tenhle příběh je pravdivý. Ten táta skutečně jednokolka uniridersestrojil jakousi podivnou jednokolku s dlouhým držadlem a na té kluka neposlušného začal vozit na delších procházkách. Nápad od něj posléze koupila společnost Mountain Buggy a pod názvem Unirider je začala úspěšně prodávat. Na první pohled nijak zvlášť pohodlná legrácka s jedním nafukovacím kolem stojí více než 2500,-Kč což není málo. Vlastně ani nevypadá nijak zvlášť bezpečně. Nemá totiž žádné pásy apod. Určena je pro děti od dvou do pěti let. Nafukovací kolo má zajistit pohodlné ježdění i v těžším terénu, ovšem vzhledem k sedátku, které je ve skutečnosti jen jakýmsi chráničem (blatníkem) kola nejspíše příliš pohodlí malému jezdci neposkytne..

Nápad se ale rozhodně cení, jen více takových tatínků s nápady, které maminkám trochu usnadní každodenní láskyplný souboj s tou svéhlavou drobotinou.

Spread the love
  • 5