home Služby Kolagen jako mocný pomocník proti stárnutí. Jaké jsou jeho další přínosy?

Kolagen jako mocný pomocník proti stárnutí. Jaké jsou jeho další přínosy?

S plynoucími léty se naše pokožka rapidně mění. Kromě toho, že začíná být povislá, začínají se na ní také objevovat vrásky. Důvodem těchto změn je ubývající kolagen. Tato látka, respektive ve vodě nerozpustná bílkovina, se nachází prakticky ve všech částech našeho těla. V pokožce je obsažen z pětasedmdesáti procent. Když tedy začne ubývat (zpravidla po třicátém roce života), dojde ke změnám, které jsme zmiňovali. Aby k nim nedocházelo, respektive abychom proti vráskám včas zakročili, vyplatí se užívat kolagen v doplňcích stravy nebo ve formě elixíru mládí Rays of Beauty

Jak již bylo zmíněno, kolagen se z lidského těla začíná vytrácet po třicátém roce života. Rychlost vytrácení kolagenu se však odvíjí od toho, jaké zvyky člověk má. Například při kouření dochází k rychlejší ztrátě kolagenu. V každém případě je velice důležité kolagen do těla dodávat, prospěje nejen pleti a pokožce, ale také má mnoho dalších přínosů. 

Kolagen pro klouby

Věděli jste, že kolagen není pomocníkem jenom v boji proti stárnutí? Je to také skvělý pomocník v boji proti bolavým a nemocným kloubům. Opět platí, že s přibývajícím věkem naše klouby trouchniví, bohužel. Důvodem je opět ubývající kolagen. Pokud budeme kolagen do těla dodávat i po třicátém roce života, zmírníme nejen bolest kolen, ale taktéž i bolest dalších kloubů. 

Kolagen pro mozek

Kolagen je podporou pro mozek. Jen málokterý člověk ví, že díky této ve vodě nerozpustné bílkovině se předchází vzniku Alzheimerovy choroby. Díky kolagenu nedojde ke spontánnímu odumírání buněk, stejně tak se nebude snižovat výkon motorických a paměťových úloh. Zkrátka a dobře si ponecháte mozek ve skvělé kondici. 

Kolagen pro srdce

Kardiovaskulární onemocnění jsou nejčastějšími příčinami úmrtí nejen u nás, ale také ve světě. Abychom nemocím srdce předcházeli, opět se vyplatí vsadit na kolagen, který například pomáhá snižovat hladinu špatného cholesterolu nebo zabraňuje nahromadění tukové hmoty ve stěnách tepen. 

A co když se smíchá několik účinných složek s kolagenem? Vznikne tzv. koktejl a ten nabízí právě produkt od Rays of Beauty.

Spread the love
  • 5