home Služby Kompletní vybavení pro nehtovou modeláž

Kompletní vybavení pro nehtovou modeláž

Jste zastánkyněmi gelových a akrylových nehtů? V tom případě se neobejdete pouze s gel laky na nehty a sadou na akrylátové nehty. Nutně budete potřebovat také štětec k aplikaci gel laku nebo akrylu. Takový štětec vám pomůže i při čištění nehtů nebo aplikaci zdobení na nehty. K tomu slouží speciální štětečky, které, stejně jako gel laky, lak na nehty opi, šablony na nehty, zdobení na nehty a sady na akrylové nehty, najdete na rajnehtu.cz.

Pokud nejste troškaři, můžete si koupit rovnou celou sadu štětců, o nichž byla řeč v první odstavci, nebo zvolit jinou variantu – koupit si jednotlivé štětečky samostatně. A máte na výběr – k dostání jsou jak štětečky z umělého, tak přírodního vlasu.

Pomůckám na modeláž nehtů bude dobře v kosmetickém kufříku

Abyste nemuseli svou výbavu na modeláž nehtů (gel laky, UV lampu, laky na nehty, brusku na nehty, razítka na nehty, zdobení nehtů, šablony na nehty a sadu na akrylové nehty …) mít jen tak poházené v šuplíku, pořiďte si kosmetický kufřík, kde budete moci mít vše pohromadě. Pro ještě lepší komfort při nehtové modeláži vám poslouží různé nádobky, misky a dózy, které má Ráj nehtů rovněž ve své nabídce.

UV gely a UV lampy na nehty

Pojďme se teď na chvíli zaměřit na UV gel, který je základní součástí pro tvorbu gelových nehtů. V prvé řadě je třeba vlastnit gel stavební – modelovací. Jedná se o základní gel, na který pak budete nanášet barevné UV gely. Vybírejte si vždy takové, které mají vynikající krycí schopnost a které jsou buď určené pro francouzskou manikúru, nebo se spíše hodí pro celoplošný design nehtu. Pokud patříte začátečnice v používání UV gelů na nehty, potom vězte, že všechny UV gely na nehty lze aplikovat jak na přírodní nehty, tak na nehty umělé. Vždy je ale nutno gel lak vytvrdit v UV lampě.

Spread the love