home Bydlení Koupelnové trendy pro rok 2022: zlato, rose gold a černá kralují

Koupelnové trendy pro rok 2022: zlato, rose gold a černá kralují

Jak si zařídit koupelnu podle nejnovějších trendů? Při zařizování koupelny musíte mít na paměti především své pohodlí a místnost si zařídit tak, aby se v ní dalo relaxovat a užít si očistu celého těla. Které barvy aktuálně vévodí koupelnám?

Nepodceňujte výběr tvaru a velikosti sprchových setů

Sprchové sety jsou nedílnou součástí každé koupelny. Pokud patříte k lidem, kteří dávají přednost sprchovému koutu, určitě oceníte pestrou nabídku sprchových hlavic. Kromě toho, že si můžete zvolit tvar a velikost hlavice, zaměřit se můžete také na výběr tvaru sprchového sloupu. Při výběru zapomeňte na klasické stříbrné provedení a podlehněte moderním koupelnovým trendům.

Která barva se nejlépe hodí do vaší koupelny?

Jaké barvy jsou aktuálně hitem v koupelnách? Možná tomu nebudete věřit, ale jsou jimi zlatá, rose gold a černá. Kterou z barev zvolit, aby vaše vanové a sprchové baterie ladily se zbytkem koupelny? Zlaté provedení se hodí do honosně zařízených koupelen, co připomínají koupelny královských rodin. Rose gold se skvěle vyjímá v koupelnách, jež jsou laděné do bílé či krémové barvy. Černá koupelna je synonymem luxusu, ale musíte si dát pozor na to, že prostor opticky zmenší. Není proto vhodná do každé koupelny.

Kontrast i velkoformátové dlaždičky

Kromě barev a kontrastů, které můžete v koupelně využít a aplikovat, se do popředí dostávají také velkoformátové dlaždičky. Ty se hodí jak na obložení zdí, tak i podlah. Ovšem k tomu, aby v koupelně patřičně vynikly, je nutné zkombinovat je s vhodnými materiály. Umírněně, přesto elegantně, vypadá kombinace velkoformátových dlaždiček a tradičního dřeva.

Proměňte svou koupelnu v moderní oázu odpočinku a péče o tělo. S moderní a praktickou baterií ve zlaté, rose gold či černé, proměníte vaši koupelnu v luxusní místnost.

Spread the love