home Dárky Krajky stále nevychází z módy. Kdy s nimi oslníte?

Krajky stále nevychází z módy. Kdy s nimi oslníte?

Milujete módu? Pak vám jistě nemusíme říkat, co je aktuálně in. Jak jste mohli postřehnout, do obchodů se dostaly retro kousky, které si zamiluje skutečně každý. Retro bylo populární zejména v sedmdesátých letech, poté se dostalo i do osmdesátých let, ovšem následně jako by se po něm slehla zem. Dnes se však retro opět vzbudilo a do obchodů s oblečením a obuví přineslo mnoho fantastických kousků, které nesmí chybět ani ve vašem šatníku. Kromě úpletových kousků, pletené a slaměné módy se můžeme radovat z velkého množství krajek, které zdobí takřka každý módní kousek.

S jakými krajkovými kousky oslníte?

Jak jsme zmínili, krajky v současné době zdobí nejeden oděv. Bohužel mnohdy jsou krajky našity i na takové módní kousky, k nimž se opravdu nehodí a k nimž zkrátka nepasují. Otázkou tedy je, na jakých kouscích jsou krajky in a na jakých naopak nikoliv.

Krajky jsou fenomenální na halenkách s odhalenými rameny. Halenky s odhalenými rameny jsou jenom jeden z mnoha retro kousků, které se vrátily do módy. Na čem však krajky nevyniknou, jsou šaty. Ty volte raději bez krajek. S krajkami si raději pořiďte kalhoty, jimž krajky zdobí většinou nohavice. U kalhot však pozor na to, s jakou obuví je budete kombinovat. Lodičky jsou povoleny, protože dokážou nohu opticky prodloužit a zeštíhlit, nízká obuv je však zakázána a volte ji jen s rozvahou.

Kdy s krajkovými kousky oslníte?

Otázkou také je, kdy s krajkovými kousky oslníte. Ne kamkoliv se totiž krajkové kousky hodí. Pokud patříte k lidem, kteří často chodí na schůzky s budoucími obchodními partnery, doporučujeme krajky vytáhnout. Jsou stále vkusné a nadčasově elegantní, což ocení ti, kteří s vámi budou sedět u jednoho stolu.

Kam s krajkami nechodit, tak na diskotéky. Na večírky a diskotéky se hodí spíše odvážnější oblečení, nikoliv jemné a nevinné krajky, které nikdy nevypadají vyzývavě.

Spread the love