home Móda a styl, Tipy Královna vánočního večírku? S našimi tipy to budete vy!

Královna vánočního večírku? S našimi tipy to budete vy!

Vánoce, Vánoce, přicházejí…a společně s nimi ruku v ruce i nejrůznější vánoční plesy a večírky, kterých se možná plánujete zúčastnit. Ještě než taková událost skutečně zaklepe na dveře, měli byste být dokonale připravené. Zvláště pak v případě, kdy se chcete stát královnou večírku, která na sebe dokáže s přehledem strhnout veškerou pozornost!

Co říká večírkový dresscode?

Je logické, že se na večírku chcete blýsknout. A je úplně jedno, jestli je to městský ples, firemní večírek nebo kterákoli jiná akce provoněná vánoční atmosférou. Nejdůležitější je samozřejmě oblečení. Cílem je udělat dojem a zařídit, aby se všechna pozornost ubírala vaším směrem – ale rozhodně ne kvůli tomu, že délka vašich šatů nezakryje zadeček nebo se vám z příliš hlubokého výstřihu budou prsa snažit dostat až na parket. Koktejlové šaty si vzít můžete, ale s délkou minimálně do poloviny stehen a jen decentním výstřihem. Nic příliš koketního nebo laciného.

Chcete se trápit pro puchýře?

Vánoční večírek je ideální příležitostí k tomu, vytáhnout ze skříně sváteční lodičky nebo si pořídit úplně nové botičky. A zvláště pak na vysokém podpatku, který vám zajistí pár centimetrů navíc a dodá vašemu pozadí onu typickou houpavou ladnost. Jestliže chcete vyrazit v úplně nových botách, už doma si paty zalepte kvalitní náplastí, která zmírní dopady neprošlápnutých bot. Kdo by chtěl od poloviny večera mít na tváři místo úsměvu bolestivou grimasu.

Jak zachránit katastrofu v podobě oka na punčoše?

Určitě se vám někdy stalo, že jste si nešikovností nebo nedopatřením zatrhla na silonkách oko, které se velmi brzy proměnilo v jednu velkou díru. A shodneme se na tom, že punčochy plné dírek rozhodně nevypadají dobře, ženy pak působí neupraveně. Proto mějte v kabelce vždy po ruce bezbarvý lak na nehty, kterým v případě potřeby lehce vzniklé oko zatřete. Až lak zaschne, nebude to vidět a především se očko nebude posunovat dále.

 

 

Spread the love