home Děti Kvalitní zboží pro maminky a děti

Kvalitní zboží pro maminky a děti

Největší výběr kočárků, příslušenství do kočárků, zimní výbavičky, dětského nábytku, hraček, dětského oblečení a jiných potřeb pro děti najdete na webu ,,Zelená Žirafa“. Naší předností jsou bezpečné produkty, splňující přísné normy EU za bezkonkurenčně nízké ceny. Nemusíte platit zbytečně peníze navíc, od nás dostanete za minimum peněz produkt vysoké kvality, jež udělá vašim dětem službu na dlouhou dobu. Jsme nejlevnější v Česku a na skladě máme nejen kočárky Rafpol, kombinované kočárky Riko Piano, kombinované kočárky Adbor Ottis Gold, kočárky Kunert Rotax, dětský kočárek Riko Piano a dětský kočárek Riko Basic, ale i spoustu dalších značkových kousků.

Vaše spokojenost, naše priorita

Na trhu se pohybujeme již delší dobu, kterou jsme se snažili využít nejen k nasbírání zkušeností a rozšíření sortimentu, ale především k přiblížení se zákazníkovi. Na našich stránkách si mohou zájemci o zboží vybrat z mnoha různých značek a variant, ale také si třeba mají možnost přečíst některé z článků a rad ohledně určitých produktů. Sledujte nás rovněž na Facebooku a nepropásněte žádné slevy a chystané akce! Kočárek Kunert Rotax, Kunert Romantic, Baby Merc Faster 3 Style, anebo dětský kočárek Kunert Romantic z naší nabídky splňuje veškerá kritéria ohledně kvality a funkčnosti. Dopřejte svým dětem jen to nejlepší! 

Nákup u nás je výhra!

Nechoďte zbytečně do kamenných obchodů, ale nakupujte jednoduše z pohodlí domova! My pro vás máme nespočet výrobků známých značek za super nízké ceny. Myslete na zdraví a pohodlí své ratolesti a pořiďte jí kombinovaný kočárek Baby Merc Zipy Q, nebo kombinovaný kočárek Adbor Ottis Gold, či luxusní kočárek Babydesign! Nejen pro stálé zákazníky, ale pro všechny, co se rozhodli pro nákup na webu Zelená Žirafa máme spoustu výhod, mezi něž patří například doprava zdarma při nákupu zboží v hodnotě nad 5000 Kč. Přesvědčte se, že tato slova nejsou pouze holé fráze a objednávejte ještě dnes!

Spread the love
  • 5