home Dárky, Tipy Květinová velikonoční výzdoba od Fleuropu

Květinová velikonoční výzdoba od Fleuropu

Značka Fleurop v rámci mezinárodního sdružení Fleurop – Interflora je jednou z největších a nejznámějších doručovacích květinových služeb na světě. Vznikla v roce 1908 v německém Berlíně z iniciativy floristy Maxe Hübnera. Základem jejího obchodního konceptu je myšlenka, že cestovat by neměly květiny, ale jen jejich objednávky, které se následně doručí na spolehlivá a profesionální místní květinářství umístěná co nejblíže adresátovi květinového daru.

Květinová doručovací služba Fleurop nabízí jednoduchý a pohodlný způsob, jak udělat na Velikonoce radost sobě nebo třeba i někomu blízkému, a to kdekoliv v rámci České republiky i po celém světě díky největší síti partnerských květinářství. Na webových stránkách www.fleurop.cz stačí kliknout na kategorii Velikonoce a vybrat si ze záplavy nádherných květin a veselých barev.

Vítání jara

Velikonoční kolekce kytic Fleurop je speciálně navržena předními floristy, kteří ctí tradice a současně drží krok s aktuálními trendy. Kytice vytvořené pro svátky jara hýří svěžími barvami. Převládá zejména žlutá a žlutooranžová barva doplněná pestrými květy. Symbolizují jaro a s ním spojené probuzení přírody k životu.

Velikonoce jsou krásnou příležitostí pro výzdobu domova, a právě květina udělá největší dojem. Podle průzkumu[1] společnosti Fleurop pokládá téměř 40 % respondentů květinu za univerzální dar, který udělá radost vždy a každému. Proč tedy nepotěšit své přátele, rodinu, nebo obchodní partnery kyticí, která krásně provoní byt a na rozdíl od čokolády po ní nepřiberete ani gram?

[1] Průzkum pro společnost Fleurop realizovaný v lednu 2018 prostřednictvím Instant research.

Spread the love
  • 5