home Móda a styl Lacláče – aktuální hit, který jen tak neomrzí!

Lacláče – aktuální hit, který jen tak neomrzí!

V současné době by se dalo říct, že je móda na dovolené nebo snad celkem leniví. Přece jenom na prodejní pulty nechodí žádné nové kousky, které by nás měly ohromit. V poslední době se setkáváme jenom s takovými kousky, které jsou pro nás naprosto běžné nebo které známe z dob dávno minulých, kdy jsme byli ještě děti a kdy nás maminky oblékaly do takového oblečení, které se nám absolutně nelíbilo, přesto podle nich vypadalo opravdu dobře. Kupodivu však tyto kousky, které jsme dříve nechtěli nosit, dnes nosíme dobrovolně, protože to jsou přesně ty kousky, které najdeme na pultech v mnoha obchodech s oblečením. Móda tak zkrátka vytasila staré známé druhy oblečení, dodala jim trochu modernosti a odešla si na dovolenou, dokud se tyto kousky neprodají.

S některými hity však neudělala chybu, že je vrátila. Chyba se například udělala se zvonovými kalhotami, které nebyly moderní ani tehdy, ani teď. Na ramínkách v obchodech stále zůstaly, protože tyto kalhoty by nosil jenom ten, kdo neustále podporuje hippie. Nicméně s čím se chyba neudělala, pak s lacláči, které se staly nynějším nejlepším trendem. Dříve jsme je zrovna nemuseli, dnes je však milujeme!

V jaké podobě se dají koupit?

Lacláče nyní najdete opravdu kdekoliv. Nejen, že je najdete v klasické džínové podobě s dlouhými nohavicemi, ale přes léto byly populární hlavně ve verzi šortek. Tyto praktické lacláčové buď šortky, nebo kalhoty nyní trhají rekordy v prodejnosti, protože jsou nejen stylové, ale také i praktické. Tolik kapes se přece jen tak nevidí!

Pokud nevíte, jak je kombinovat, pak je kombinujte pouze s jednoduchým basic tričkem. Povoleny jsou nátělníky, krátké rukávy nebo i dlouhé rukávy. Vyhněte se topům nebo nátělníkům na velice úzká ramínka. Tabu jsou také saténové kousky. Vzorům se však nebraňte. Klidně noste proužky, puntíky, miniatury zvířat a věcí nebo třeba nášivky na tričkách. Na nohy pak dejte pohodlné oblíbené tenisky.

Spread the love
  • 5