home Tipy, Zdraví, Zdraví Laserový resurfacing proti pigmentovým skvrnám, ale i k omlazení

Laserový resurfacing proti pigmentovým skvrnám, ale i k omlazení

Ať už je nám dvacet, nebo třeba padesát, stále chceme vypadat dobře. Možná by se dalo říci, že čím jsme starší, tím jsou naše nároky vyšší. Právě s přibývajícím věkem mnoho z nás trápí nevzhledné pigmentové skvrny, které se mimo jiné tvoří i na obličeji – a tam nám nejvíce překážejí. Můžeme se je snažit zamaskovat make-upem, existují však i jiné způsoby, jako například laserový resurfacing proti pigmentovým skvrnám, ale i k omlazení, který je nejen pomocník, ale i anti-age specialista.

 

Efektivní ošetření s dvojitým a dlouhodobým účinkem

Laserový resurfacing je efektivní procedura, která si klade za cíl odstranit odumřelé vrstvy naší pokožky. Metoda funguje na principu laserových paprsků, které stimulují činnost různých enzymů a zároveň spouští buněčné množení pojivové tkáně. Díky tomu dochází k tvorbě kolagenu a elastinu, které jsou nezbytné pro pevnou a na dotek hladkou kůži. Proto lze říci, že slouží laserový resurfacing proti pigmentovým skvrnám, ale i k omlazení.

 

Jaké jsou výhody tohoto ošetření?

Možná i vás trápí pigmentové skvrny, které se mohou tvořit nejen s přibývajícím věkem, ale mnohdy nám pokožku „ozdobí“ prostě jen tak. Výhodou tohoto ošetření není jen léčba pigmentace, která vede k lepšímu vzhledu a vyššímu sebevědomí, ale dokáže si poradit i s léčbou akné. Ošetření dokonce stimuluje novotvorbu kolagenových a elastinových vláken, což jsme zmínili o pár řádků výše, což vede k vyhlazení jemných vrásek a zároveň ke zjemnění těch hlubších. Pokožka pak působí omlazená a vyhlazená.

 

Výhody:

  • ošetření v lokální anestezii, nebolí
  • krátká doba rehabilitace
  • minimálně poškozuje pleť
  • zvyšuje pružnost pokožky

Nebojte se dozvědět více

Laserový resurfacing proti pigmentovým skvrnám, ale i k omlazení probíhá na pražské klinice Altos. Chcete-li se o této proceduře dozvědět více, neváhejte se obrátit na odborné pracovníky, kteří vám rádi podají bližší informace.

Spread the love